Отзиви за д-р Гужгулова

  • 2 897
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 941
Здравейте,много ви моля,ако някой има отзиви или лични впечатления от хомеопатът д-р Гужгулова да ми пише.Мисля да водя бебето си при нея,но ако не е специалист в своята област,въобще да не се разкарваме.Тя работи в 8 п-ка в квартал Надежда и доколкото знам е специалност УНГ

# 1
  • софия
  • Мнения: 163
Не се разкарвайте. Най-горещо ти препоръчвам да заведеш детенцето си при друг лекар. Моята дъщеричка беше на 2 месеца със зачервяване на клепачите. Отидохме, за да ни вземе гърлен секрет, освен че откри бактерии, които въобще не съществуваха/веднага направихме консултация с друг лекар/, ни изписа ГЕНТАМИЦИН за двумесечното бебе. Освен това "видя", че ушичките са силно възпалени и ни изписа и антибиотични капки за уши "Берлицитин".Много се стреснах и отидох при друг специалист УНГ, който ми препоръчаха. Първо, че не откри в гърления секрет бактерии, но и  всичко с ушичките й беше наред. Нямаше нужда от никакви антибиотици.

# 2
Само едно отрицателно мнение ли ще има? Моля ви кажете нещо повече за нея че и мен ме интересува. Водих един път детето си при нея заради хрема и на нас ни изписа капки с гентамицин и едно хомеопатично лекарство "да се успокои малко", щото и се видял нервен! И аз се чудя дали да му го давам. Моля ви кажете!

Общи условия

Активация на акаунт