hipp или ganchev?

  • 2 438
  • 47
  •   1
Отговори

Анкета

За първоначално захранване

Опции:

  • Мнения: 639
Мамета с кое е по добре?Има ли разлика?

# 1
  • Мнения: 46 434
Пробвай различните марки, детето ти ще покаже коя му допада  Peace София харесваше плодовите на една марка, зеленчуковите на друга и месните на трета  Crazy помня, че телешкото на Ганчев го омиташе за секунди, от ХИП пък обожаваше крушата, другите вече ги забравих  Laughing

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Определено имат, аз лично не бих дала Ганчев на моето дете. Друг е въпросът, че според мен Сънвал, Алете и Семпер са по- добри от Хип.

# 3
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Писах Хип, защото е по-малкото зло....

Аз лично готвя на Момчо, но ако нямам време, давам Gerber.

# 4
  • Мнения: 3 423
аз давам само Хип Peace
Ганчев се пълни боклуци-скоро четох поредна тема за ниското им качество-някакво парче стъкло бе намерено в пюрето

# 5
  • Мнения: 1 272
Според мен Ганчев не е подходящо за захранване, защото в него има добавени захар, мляко и други неща, които не са полезни. Не коментирам ниското качество.

# 6
  • Мнения: 927
Моето момченце харесва само Гербер. Ганчев не мисля и да му давам.

# 7
  • Мнения: 1 896
Хип, защото се правят само от сертифицирани био плодове и зеленчуци (отгледани без изкуствени торове, пестициди и т.н.)
Освен това Ганчев имат много добавки като захар, мляко и т.н.

# 8
  • Мнения: 364
Хип, защото се правят само от сертифицирани био плодове и зеленчуци (отгледани без изкуствени торове, пестициди и т.н.)
Освен това Ганчев имат много добавки като захар, мляко и т.н.
И аз съм на това мнение и давам само Хип. По -скъпички са , но здравето на бебка е по-важно.

# 9
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Според мен Ганчев не е подходящо за захранване, защото в него има добавени захар, мляко и други неща, които не са полезни. Не коментирам ниското качество.

# 10
  • Мнения: 446
А аз  да запитам от кога се записва за детска кухня?И по принцип като чета всички са против Ганчев а дали в детските кухни качеството е по-добро,мен нещо ме съмнява. Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 555
И аз Ганчев не бих дала, особено за захранване, да оставим настрана качеството и добавките, но те нямат и еднокомпонентни пюрета, всичко е смесица от 100 неща, а в началото новите храни трябва да се въвеждат  поотделно.

# 12
  • Мнения: 3 760
Писах Хип, защото е по-малкото зло....

Аз лично готвя ....
Подкрепям!!!!
Ганчев не бих дала и на доста по-голямо дете, а за захранване и дума не може да става!

# 13
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Смятам да захранвам с Хип, Гербер и някои на Нестле, но като цяло съм се подготвила за готвене и с нетърпени очаквам да се развихня в кухнята за моята принцеска.

# 14
  • Мнения: 5 178
А аз  да запитам от кога се записва за детска кухня?И по принцип като чета всички са против Ганчев а дали в детските кухни качеството е по-добро,мен нещо ме съмнява. Rolling Eyes
И за мен качеството на кухнята е под въпрос все пак за 1лв толкова ядене, че и готвено с АМ вместо прясно мляко и с модиф нишесте (без глутени) ..
Иначе първа група е за 4м бебета..
Смятам да започна с ХИП

Общи условия

Активация на акаунт