Процедури за отслабване

  • 1 054
  • 3
  •   1
Отговори
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Знам, че имаше такива теми, но не откривам нищо сега. Конкретно за козметично студио Лина помня, че имаше положителни коментари.
Интересувам се от отзиви. Кой къде е ходил, какво е правил, какъв е ефекта и съответно- цените.
Трябва да се влиза във форма преди да се е стоплило Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 6 789
И аз щях да пускам такава тема, мен ме интересува по-скоро в кое студио имаше програми за заличаване на стрии.  newsm78

# 2
  • Мнения: 781
Споделям веднага моя опит Wink
Преди два месеца приключих програмата Боди рап за отсабване и оформяне на тялото"без диети и упражнения" Crazy, която се състои от ексфлориране на тялото, антицелулитен масаж с продукти на Колйн, престой от 30-40 мин. в затоплящо одеало и отново втриване на продукт на Колийн след това. Направих пълната серия от 12 процедури, които комбинирах с 6 целутрона. Определено върху целулита действа, но естествено без диетка и спорт не става Stop Ако се комбинират нещата се очаква намаление от 10-12см. от обиколките, но при мен бяха 3, което не е много лош резултат Rolling Eyes. Сега отново спортувам 3 пъти седмично и гледам да хапвам по-малко и мисля че мога да постигна по-добри резултати и това е по-добрия вариянт от каквито и да било процедури! Simple Smile

# 3

Общи условия

Активация на акаунт