Налягат ли ви черни мисли?

  • 2 143
  • 48
  •   1
Отговори
# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Лелеее, сигурно те заболя главата от мислене и ръката от писане за да измислиш толкова дълъг постинг!
 Няма човек който да не го налягат черни мисли.Или, ако пък някой каже, че всичко винаги около него е розово ще излъже!

# 2
Здравеите момичета, всъщност доста писах но вместо да го побликувам го изтрих и започвам от начало.Аз съм в 7м.(30г.с) и от няколко дни постоянно си мисля че на бебо може нещо да не му е наред, а най-лошото е че се притеснявам да не му навредя с тези мисли. До сега не съм изпадала в такова състояние и незнам как да избягам от него. При вас как са нещата?

# 3
Най важното за теб и бебето е да не се притесняваш! И аз бях като теб и ден не мина без да се притеснявам, не за бебето, но имах други проблеми. Изхабих много нерви, но това не се отрази на малката. Голямо влияние оказва върху нея отношенията със съпруга ми след раждането. Въобще не иска да чува че се караме, а е само на 5 месеца. Гледай поне след като родиш да не предаваш настроението си на детето! Леко раждане Grinning

# 4
  • Мнения: 330
Не се тревожи, всички бремени си мислят, че нещо може да не е наред с неродените им бебета.
Да, можеш да навредиш на бебчо с лошите си мисли и притеснения, защото бебетата усещат тревогите, както и хубавите преживявания на майките си. Опитай се да мислиш за нещо хубаво, което ти се е случило. Самият факт, че ще дариш живот е нещо много хубаво.
Имам любима книга "Лошите мисли са лукс, който не можем да си позволим", ако можеш намерия от някъде, със сигурност ще те зареди с позитивно мислене. Peace

# 5
  • Мнения: 999
И аз като теб се тревожех за всичко около беба Sad, но си казах стига........ Naughty
По добре си мисли за това какво ще е като дойде бебето baby_neutral
 Hug

# 6
  • Мнения: 4 111
О, да! Така са ме налегнали, че не ме напускат. Ужасно е. Скоро имаше една подобна тема, там прочетох "Дано не ти се случва това, което майка ти ти мисли". Все най-лошото мисля и също ме е страх да не предизвикам с тези мисли нещо. Явно при всички е така, искаме да сме подготвени за всичко.

# 7
  • Мнения: 2 152
Спокойно, напълно нормално е.В теб бошуват всякакви хормони и е почти задължително Mr. Green, да те налегне няяяякоя лоша мисъл.Не се притеснявай, всичко ще бъде наред HugНЯма да навредиш на бебето , но се опитай да се разсееш някак си

Времето не ти помага особено.Моята бременност беше пролетно-лятна и слънцето,разходките не ми позволяваха да мисля много за глупости. Намери си някаква занимавка и по-ведро Hug

# 8
  • Мнения: 8 505
Не ме налягат.Дори да се опитат,бързо ги гоня.

# 9
  • Мнения: 1 273
Леле постояно ми се случваше да си мисля нещо лошо--даже си мислех, че не съм нормална Shocked.Моя мъж ми лепна прякора "Доктор Смърт". Като родих пък първата седмица ми беше кошмар, но сега всичко отмина Praynig. В дебелите книги пише, че е нормално,така че не се притеснявай. Майка ми често употребява една поговорка : "Дано не ти се случва каквото ти мисли майка ти, а това което ти мисля комшиите"---или нещо такова, но много ми харесва.

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 18:42 от apv

# 10
  • Мнения: 7 474
Налягали са ме, но гледам бързо да си измисля занимание , за да не мисля такива неща Laughing

# 11
  • Мнения: 2 897
Налягали са ме, но гледам бързо да си измисля занимание , за да не мисля такива неща Laughing

По същия начин процедирам и аз Peace

# 12
  • Мнения: 4 784
Налягат ме не само мисли, ами и сънища...Не че са фрапиращи, ама са гаднички. Докато не го видя този мъник, няма да ми мине...

# 13
  • Мнения: 131
Какво да ти акжа на 5 дни ходя да го му слушам сърцето ан моето бебе и оня ден ме бяха прихванали лудите , че бебето немърда достатъчно , а то горкичкото му е тясно вече и неможе да прави акквото си иска ама аз не .. трябва и такива.

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Не искам да те отчайвам, но по- страшно става, когато родиш...

Общи условия

Активация на акаунт