пеещо гърне

  • 2 116
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 339
от къде мога да намеря пеещо гърне и на какво цена са ? Някой ако е ползвал да каже отзиви за такова гърне.Благодаря

# 1
  • Мнения: 175
Има най-различни.Най-ефтиното е на Бертони и е към 8.00 лв. мисля.Но по-добре си купи обикновенно,защото ще приема сядането на гърнето като игра.

# 2
  • Мнения: 2 663
Първото гърне, на което се спрях беше такова, но бързо се отказах http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=134814.0;all погледни една стара моя темичка

# 3
  • Мнения: 169
spored men e po-dobre obiknoweno gyrne newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 2 298
Има най-различни.Най-ефтиното е на Бертони и е към 8.00 лв. мисля.Но по-добре си купи обикновенно,защото ще приема сядането на гърнето като игра.

И аз си мислех за такова гърне, но според нашия татко детето няма да разбере с каква цел го слагаме на гърнето - да се забавлява или за нещо друго, и купихме обикновено (заек с дръжки да се хваща за тях)

# 5
  • София
  • Мнения: 1 339
моя малчо пищи като луд при вида на гърнето а от отдавна си казва че му се прави нещо. Смятам,че има смисъл в тези гърнета които като пишне почва да пее защото осъзнава кога е направил нещо а сеа изобщо не иска и да го види това обикновенното

# 6
# 7
  • Мнения: 346
Идеята за пеещо гърне е страхотна, но при нас на третото изпишкване като засвири това гърне, та не спря. Явно от влагата нещо окъси и така...
Сега сме с най-обикновено гърне Grinning.

# 8
  • Мнения: 439
По добре грозно(обикновенно) гърне с добър ефект отколкото хубаво и пеещо,но без никакъв ефект

# 9
  • Мнения: 2 663

На патето примерно свирещото му е като му натиснеш на долу човката и издава звук като от хумено пате и на зайчето е така май

Общи условия

Активация на акаунт