За секциото и нумерологията?

  • 802
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 616
Мили мами, нека обединим тук всичките си познания по нумерология и значението на деня от седмицата, когато сме раждани, за да сме в помощ на всички майки, които ще раждат секцио и имат избор за това кога ще се роди детенце!

# 1
  • Мнения: 183
АЗ СЪМ ТОЧНО ОТ ТЕЗИ МАЙКИ ,КОИТО СА РАЖДАЛИ СЕКЦИО  Hugпри първото ми раждане секциото го направиха по спешност и съдбата така определи Христиан да се роди в петък.после от някъде чух че децата родени в петък не могат да разчитат на късмета си /идвало от разпети петък/ newsm78.Преди 5 месеца родих второто си дете отново със секцио ,но вече планувано и реших да е неделя,за този ден знам ,че родените са щастливи,късметлий и обградени през живота си с любов.

# 2
  • Мнения: 3
www.magicgatebg.com
Влез в нумерологията на този сайт.Там има за тайната на датата на раждането.Понеже и мен ме очаква избор съвсем скоро за дата за секцио-почерпих информация от тук. Peace

# 3
  • Мнения: 1 596
здравейте,кажете ми-дават ли ти избор докторите кога искаш да е секциото или те поставят пред свършен факт.
може би и аз ще раждам секцио и това ме интересува.
също много вярвам и даже се занимавам с астрология,та и номерологията също я познавам и тези науки ме интересуват и вълнуват.
много е важна датата на раждане.наистина ли ще ми дадат избор докторите? Heart Eyes
мерси на всички

# 4
  • Мнения: 429
Доколкото съм се интересувала от нумерология, тя се занимава с цифри, а не с дни от седмицата. Например - 1, 6 и 9 са щастливи числа, както и цислата, при които сборът от цифрите дава 6 и 9 - напр. 24. Това съм чувала от хора, които разбират, аз само съм любопитствала в тази област, нямам подготовка. mamma_mia, ако си избрала лекар, който ще ти прави секцио, тогава можете да определите датата, поне аз така направих. Е, бях решила и в колко часа предпочитам да бъде /заради асцедента/, обаче този каприз дойде в повече ... и съдбата реши вместо мен  Grinning

# 5
  • Мнения: 2 616
Понеже аз съм родена в неделя, знам че родените в неделя са много щастливи, но минават през много трудности, докато се осъществят в живота.
И да, дните нямат нищо общо с нумерологията, тя е по-скоро за датата, но така съчетавам нужната информация за секциото.

# 6
  • Мнения: 113
 Моето дете се роди в сряда, знаете ли нещо за този ден?

# 7
  • Мнения: 2 897
А за родените в понеделник и петък?

Общи условия

Активация на акаунт