"Ralph" и "Happy Heart"

  • 583
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте мили момичета:)
Чета много често тук и виждам, че давате неоценими съвети!
Реших и аз да попитам нещо: От известно време съм си харесала два парфюма - "Ralph" на Ralph Lauren i "Happy Heart" на Clinique. Въпросът ми е към момичетата, които са ги използвали - трайни ли са?
Благодаря Ви предварително за споделените мнения! Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 145
Момичетааааа, моля отговорете ми! Никой ли не е използвал въпросните парфюми?
Моля!  Hug

# 2
  • Мнения: 4 422
Ралф ползвах -летен е .Определено е за мен само за лятото,през останалото време даже не го усещам.Но зависи от вкуса ти,приятелка като го ползва каза,че е траен за нея и го ползваше зимата.За мен е само за лятото. Peace
Другия не съм ползвала.

# 3
  • Мнения: 4 076
"Happy Heart" ми е любим парфюм и в момента мириша на него.Средно траен е,не може да се мери с тежките,натрапчиви миризми,но пък не е и съвсем нетраен.Да кажем,напръскваш се зад ушите и трае няколко часа до половин ден.Това(колкото и смешно да го описах)за мене е достатъчно Simple Smile

# 4
  • Мнения: 44
ralph e nai-gestokia parfum koito sam polzvala i v momenta go imam kupix si predi koleda opredeleno ne mislia,ce e samo leten,mnogo genstven aromat.predi da izliaza maicinsto kato xodex na rabota vinagi kato sam se praskala s nego vsicki sa me pitali kakav e tozi parfum.vinagi gledam da go imam kakto i miracle na lancome i light blue na dolce i gabbana

# 5
  • Мнения: 927
Пробвай ги и двата върху себе си - пръсни си на китките и така ще разбереш кой е по-траен за твоя тип кожа и е най-подходящ за теб. Ароматът и трайността на един парфюм зависи от химията на кожата и е различно при всеки човек.

Общи условия

Активация на акаунт