Цифров фотоапарат-дайте съвет

  • 437
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Здравейте!Моля ви някой ако е информиран за видовете цифрови фотоапарати да ми даде съвет какъв е по-добре да купя ,че стария ми го откраднаха по-миналата вечер от колата а пък ми трябва и сега се глася да ходя на пазар.Но поради изобилие от различни марки се чудя

# 1
  • Мнения: 1 186
От скоро се сдобихме с този цифров фотоапарат като търсихме нещо на средна цена и добро качество и от Технополис ни препоръчаха с две ръце този модел

Отделно си купихме към него и зарядно за батерии и карта и така цената му стана 400 лв.
Определено много съм доволна от този фотоапарат и прави страхотни снимки на тъмно  Peace

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Самсунг Peace
Нашият го ползваме вече 2 повече от години, прави най-невероятните снимки откъм качество. Иначе сравнявам с тези на приятели и познати-HP, Практика.........разликата е огромна. Единствено Сони донякъде го конкурира. Иначе май всички са на приблизително еднакви цени, според пикселите и дали са със зарядно/батерии. Разбира се, става въпрос за апарат от любителски клас.

# 3
  • Мнения: 220
Благодаря ви за съветите.Купих си ,само че NIKON точно като старият ми,че просто не можах да си го прежаля.Много ме хвана яд че ми го откраднаха Cry

Общи условия

Активация на акаунт