годишнина на бъдеща свекърва-какъв подарък

  • 2 164
  • 20
  •   1
Отговори
  • Шумен
  • Мнения: 403
петък бъдещата ми свекърва има рожден ден-годишнина.Моля Ви помагайте-не знам какъв подарък да и взема  ooooh!

# 1
  • Мнения: 420
 Grinning Отговора на този въпрос не е лесен.
 Зависи от характера, интересите и т.н. Може би, ако дадеш малко повече информация за нея, ще е по-лесно.
Някоя може да се впечатли от златно бижу например, а друга да го счете за излишно разточителство.
Тя практична ли е или изискана?
С каква сума разполагаш?

# 2
  • Мнения: 127
бижу(златно,сребърно), красива икебана, картина(например някакъв красив темпер)

# 3
  • Шумен
  • Мнения: 403
искам да е по скоро нещо символично че не разполагам с много пари-тя носи злато но си има много накити,и не мога да я впечатля с нещо златно.пенсионерка е и за домакинството всичко си има жената /разполага с доста пари/...уфффф и се чудя какво да е....

# 4
  • Мнения: 4 546
защо не се комбинираш с приятеля си или да го помолиш да участваш в семейният подарък? така хем ще участваш с малко пари, хем няма да се чудиш какво да избереш  Peace
чоже някакъв шал да й подариш, ако носи- зимен или пък декоративен

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 11:57 от herelina

# 5
  • София
  • Мнения: 3 054
Щом има накити - тогава кутия за бижута.
Няколко пъти съм прибягвала до такъв подарък и винаги са го харесвали. Цените варират според големината им. Малки кутии (разбира се луксозни, с плюш, отгоре кожа или дърво) - с отделение за пръстени, и 1-2 отделения струва около 20-25лв, по-големите стват по 30-40-50 до към 150-200лв.
Аз подарих на майка ми във вид на куфар, разтваря се  на 3 нива по височина на стъпки, с едно голямо и няколко по-малки отделения - тя е адски доволна, събира си вътре всичко. Аз пък имам малка кутия за малкото ми златни работи и по-голяма в която си държа по-малко ценните сребърни и несребърни неща.
Иначе друго възможно е някакъв сервиз - чаши примерно, или подноси, по-тривиалното - ваза с фруктиера, сешоар с дифузер  Mr. Green

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Моята бъдеща свекърва миналата година имаше годишнина и й подарихме ръчен часовник Tissot, но участваха бъдещия свекър, моя приател и аз (аз главно в избирането  Blush)
Тя много го хареса и наистина си го носи Peace
Комбинирай се с твоя приятел, а защо не и с бъдещия свекър, за да се посъберат парички за нещо наистина хубаво Peace

# 7
  • Шумен
  • Мнения: 403
идеите Ви са супер  Wink питах моя възлюбен дали тя има кутия за бижута...но не е много сигурен дали има или не.
пък снощи забелязах че ползва и шалчета...вие като казахте се сетих..пък и часовника и бил повреден..ееее супер сте...да видим какво ще вземем и ще докладвам  Hug

# 8
  • Мнения: 2 161
Цианкалий.Шегувам се,разбира се.Тук всяка втора тема е "Свекърва ми е мръсничка",та като видя нещо хубаво написано за свекървата... гледам и не вярвам на очите си.

# 9
  • Мнения: X
Аз тази година исках за коледа да и подаря един малко "откровен " подарък Simple Smile Една книга, която обаче я нямаше в наличност :" Снаха и свекърва- една невъзможна любов",  щеше да е много забавно но не стана, като и казах обаче много се смя;) Твойта обаче е бъдеща свекърва и може би няма да го оцени, а може и да се засегне...знае ли се! newsm78 В такъв случай идеята си за кутийката за бижута е добра, но нека да е по-голяма...по-дълга и по-широка и сложи едно фишу вътре:)

# 10
аз не се шегувам,скоро ще минеш от нашата страна:) и ще си спомниш за мен:)

# 11
  • Мнения: 2 161
аз не се шегувам,скоро ще минеш от нашата страна:) и ще си спомниш за мен:)
----------------

# 12
  • Мнения: 6 892
Щом има накити - тогава кутия за бижута.
Няколко пъти съм прибягвала до такъв подарък и винаги са го харесвали. Цените варират според големината им. Малки кутии (разбира се луксозни, с плюш, отгоре кожа или дърво) - с отделение за пръстени, и 1-2 отделения струва около 20-25лв, по-големите стват по 30-40-50 до към 150-200лв.
Аз подарих на майка ми във вид на куфар, разтваря се  на 3 нива по височина на стъпки, с едно голямо и няколко по-малки отделения - тя е адски доволна, събира си вътре всичко. Аз пък имам малка кутия за малкото ми златни работи и по-голяма в която си държа по-малко ценните сребърни и несребърни неща.
Иначе друго възможно е някакъв сервиз - чаши примерно, или подноси, по-тривиалното - ваза с фруктиера, сешоар с дифузер  Mr. Green
И аз подкрепям кутията за бижута. На моята бъдеща свекърва й подарихме с приятеля ми кутия за бижута, но беше с дърворезба и имаше огледало.

# 13
  • Мнения: 263
В кръга на шегата: НАМОРНИК! нАМОРНИК и подари да ти е мирна главата после! Twisted Evil

# 14
  • Шумен
  • Мнения: 403
на бъдещата свекърва и взехме кристални чаши за уиски...моя питал и тя това казала,които после щяла пак на нас да ни ги даде,така че да си избера каквито си харесам.Абе викам това е сбъркана история-не се подарява подарък...ама той вика ,не,тя пак на нас ще ни ги даде,така че гледай ти да ги харесаш.Малко ми беше кофти...но си избрах на мен които ми харесват  Wink
На вас ви благодаря за идеите ,знам аз кого да питам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт