Имам проблем

  • 1 471
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Понеже ми е първа бременност и много неща ме плашат.Влизам в седмия месец,днес случайно  се погледнах оттдолу и за мой ужас видях,че матката ми е доста отворена и най-вътрешното каналче се е отворило около един сантиметър.Мисля,че това е някакво разкритие.Според вас нормално ли е?Ако на някой му се е случвало моля ви се да ми пише.

# 1
  • Мнения: 8 163
Ама ти сама ли си правиш преглед за разкритие?! Как и защо изобщо ровиш там?

# 2
  • Мнения: 2 529
Майко мила, как го видя пък това  #Crazy Ти вкъщи спекулум ли имаш?
За успокоение посети гинеколога си все пак, но едва ли има нещо страшно. Успех!

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Здравей. Мисля, че няма как да си видиш матката. Това, което можеш да видиш е входът на влагалището и предполагам , че е възможно да се е разтворил малко от тежестта на плода. Аз в момента съм в деветия месец и като бях в осмия като погледнах отдолу видях същото и също много се притесних.Не съм се консултирала с лекар, но си мисля че е нормално.

# 4
  • Мнения: 8 163
Ти вкъщи спекулум ли имаш?
Ти мани спекулума, Розмарин е в 7-ми месец. Прави сметка как може да се сгъне с такъв корем, та да си направи сама преглед. Май-май ни взимат за мезе.

като бях в осмия като погледнах отдолу видях същото и също много се притесних.
Гати жените, честно! Абе вие работа нямате ли си?!

Последна редакция: сб, 30 юли 2011, 23:30 от Boten Mary

# 5
  • Мнения: 990
Да се самопреглеждаш ,не е най-доброто решение, даже и да е било "случайно" Wink .  Подкрепям florencia , че най-вероятно е от тежестта на плода.Консултирай се с лекар за да си по-спокойна .

# 6
  • Мнения: 14
Благодаря ти Florehcia!Ти поне ме разбра,а грешката за матката е моя и се извинявам.Вече съм в болнични и наистина нямам какво да правя,това ме подлудява допълнително,но все пак наистина искам това бебче и за това изпадам в паника,уж чета много по въпроса ,но понякога губя контрол.А някои реагираха доста грубо аз просто търсех съвет.

# 7
  • Мнения: 3 500
Ама ти сама ли си правиш преглед за разкритие?! Как и защо изобщо ровиш там?
И на мен ми е любопитно  #Crazy #Crazy #Crazy

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Всеки има право на мнение. Аз лично се погледнах, защото установих, че имам хемороиди и то само с огледалце отвън. Според мен всяко притеснение по време на бременност е нормално и е по- добре да се интересуваш за това какво се случва с тялото ти по време на бременността и да питаш за нещата, които те притесняват. Ако не го правиш рискът да си навлечеш неприятностти е по-голям. Най- добре на следващата консултация питай доктора, аз се съветвам с моя по всички въпроси и съм много доволна от него.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 443
rozmarin,добре дошла при нас  Hug ,не се засягай от реакциите,просто много смешно ми стана,ей ама как ме разсмя само  Grinning Наистина тук може да прочетеш доста неща и ако имаш въпроси,мамите ще те насочат,обаче недей да си внушаваш такива лоши неща!Разкритие,правилно са ти казали,че може да се види само при гинекологичен преглед.

# 10
  • Мнения: 46 477
И аз пробвах, когато бях бременна  Embarassed но е абсурд да се види чак до там, нещо друго си видяла.
Ако се притесняваш, иди на лекар, за всеки случай  Peace

# 11
  • Мнения: 6 615
Не се притеснявай излишно и не се прави на лекар .Леко изкарване на бременноста   bouquet

# 12
  • Мнения: 3 500
Момичета, шийката на матката не може да се види само като се погледнеш отдолу, защото тя е горе-долу на около един пръст навътре разстояние.Трябва да бръкнеш с пръст навътре и то доста да се постараеш, че да я напипаш, но да я видиш е абсурдно.Никой не цели да ви обиди, но това просто е смешно.

# 13
  • Мнения: 864
Добре дошла при нас  HugАко имаш притеснения се обърни към АГ ти.Лека бременност!!!

# 14
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здрасти!  Hug
Споко и аз през цялата бременност се шашках, наистина ако си се притеснила отиди на лекар!
Лека бременност и да се похвалиш след 2 месеца с прекрасно бебонче!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт