За лентите за обезкосмяване

  • 10 766
  • 21
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 443
Момичета,как се оправяте с лентите за обезкосмяване тип Strep?То голям зор,голямо нещо.Днес реших да си направя триъгълника (само да подчертая че тази серия нямат специални за триъгълник,поне продавачката така ми обясни).И спазвам инструкциите,всичко точно-вадя лентата от хладилника,чакам малко-щото така пише-нито да е топла,нито студена...Залепям...и  #Crazy Sick Confused Ужас,като се проточи едно лепкаво,направооо кошмар.Да не говорим,че повечето косми си стояха на мястото,а цялата лепнеща маса беше по мене  Sick Ама викам,ще продължа...Голямо мъчение и в крайна сметка почти никакъв резултат.Добре,че имах успокояващи кърпички и пообрах малко от лепнещата смес.Та,утре ще довършвам с бръсначката.Вие как се справяте,има ли по-лесен начин,нещо както трябва ли не правя  newsm78 Преди много лесно и бързо се обезкосмявах с топла кола маска,ама сега ме е страх да не се опаря заради бебата (че се слага топла).С епилатора скоро пробвах,ама там освен че си одрах кожата и станах намалки червени точици кръв,също ефекта не беше задоволителен.Какво да правя?Мисля си да отида на професионалист,ама се притеснявам ако работи с някаква оборотна маска,дето минава през краката и дупетата на другите,да не лепна нещо.Какво ще ме посъветвате?Предполагам,че това е тема която доста често е обсъждана тук и сигурно ще продължава да се обсъжда и занапред.Само че търсачката не работи,а и непрекъснато излизат нови продукти,така че моля за разбирането ви   bouquet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
И аз имам много неприятни спомени за тези лентички. Grinning Добре, че разполагах с бебешко олио в изобилие, защото специалните им кърпички не ми стигнаха да отстраня тази гадост от себе си.
Пробвай Сара на Женкар(ако не се лъжа как се пише). Тя не се нагрява чак толкова и се почиства само с вода.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Тези ленти са най-неподходящото средство за епилиране. И при мен ефекта беше същия - залепна ми на крака, и не може да се махне.. ужасТ.. От тогава, нито ленти, нито кола.. нищо не искам да виждам. Епилаторът си е супер.

П.С.: И моя опит е с ленти Стреп .. не знам дали всички са така.. вийт-а може и да са по-добри, но не искам и да пробвам даже..

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Моите бяха Вийт. На всичкото отгоре като голям инат си взех и колата, която е в стикер с мисълта, че аз нещо съм объркала, но уви.... Thinking

# 4
стреп са отвратителни!
взех си на личия, който са специално за триъгълник и определено повече ми харесаха, май имаха някакъв екстракт от лайка, та беше малко по-добре #Crazy

# 5
  • Мнения: 4 916
Ползвала съм Стреп, ползвала съм съм Вийт, също и Личия.

Не действат и т`ва си е.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 443
стреп са отвратителни!
взех си на личия, който са специално за триъгълник и определено повече ми харесаха, май имаха някакъв екстракт от лайка, та беше малко по-добре #Crazy
kuofte,значи ефекта е по-добър при Личия,така ли?Ще взема другият път да ги пробвам.Странно защо в други форуми така ги хвалеха тези ленти за обезкосмяване  newsm78

# 7
теси около устните косамчетата на колко време се махат?

# 8
  • Мнения: 5 178
Тези ленти са пълна отврат.. за триъгълника козметик

# 9
  • Мнения: 46 438
... Пробвай Сара на Женкар ...

Най-добрата! Отгоре на всичко и без пари  Peace

# 10
  • Мнения: 537
Аз също съм недоволна от лентите на Вийт. Оставиха ми кръвоизливи на горнтата част на бедрата и много трудно махнах лепкавата синя част. Измъчих се.
Сега се мъча с епилатор, но поне е по-чисто.

# 11
  • Мнения: X
Пробвах веднъж - няма да повторя, действам с епилатор. Най - добре е при козметик разбира се.

# 12
  • Мнения: 4 621
Аз също не съм доволна от лентите на Стреп. Получава се една цапаница, а ефекта никакъв #Cussing out  Злагам на епилатора Peace

# 13
  • Мнения: 689
Лентите на Стреп ползвам само за мустачките. Там действат безотказно, но за други места не стават. Най-добре става при козметик. Може и с епилатор евентуално, но и този метод на обезкосмяване си има добри и лоши страни.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз съм доволна от стреп, много по - бързо отколкото с епилатора става. Veet не ми свършиха никаква работа.

Общи условия

Активация на акаунт