Пилешко роле

  • 3 651
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте !
 Утре ще имам гости и идеята ми е да приготвя пилешки пържолки ,но с плънка - да стане нещо като роле . Желателно е да не се пържат , за да не станат мазни .   Имам идея да ги завия в зелеви листа и да ги опека в гювеча . Как Мислите - ще се получи ли ?
   Благодаря предварително за идеите!

# 1
  • Мнения: 1 708
Ще се получи супер!
Нареди зелево листо,отгоре пилешката пържолка,отгоре беконче на лентички и топено сиренце.Навиваш на руло(завържи с конец за по-сигурно)И печи ако имаш възможност под фолио!

Аз съм го правила само че със свинско Crazy

# 2
  • Мнения: 577
Ще се получи супер!
Нареди зелево листо,отгоре пилешката пържолка,отгоре беконче на лентички и топено сиренце.Навиваш на руло(завържи с конец за по-сигурно)И печи ако имаш възможност под фолио!
и аз правя нещо подобно сьс пилешки пьржолки но не използвам зелеви листа.загрявам фурната на 220 градуса.намазвам тави4ката сьс краве масло.нареждам пьржолките,вьрху тях слагам резени прясно домати(с дебелина около 0.5см) след това топено сиренце,след това ленти4ка бекон и пека около 15-20минути.преди да ги искарам от фурната слагам тьнак резен кашкавал и става  страхотен мих от сирена,пилешко и бе........а колко бяло вино пий ooooh!,не питаи Crazy може6 да гарнираш сьс задушени гьбки и пе4ени картофи
p.s разбрах 4е не искаш да стават мазни,но внимавай да не останат сухи.че пилешкото е едно капризно...

Общи условия

Активация на акаунт