Расизъм?

  • 3 143
  • 47
  •   1
Отговори
Здравейте на всички мами!Исках да ви попитам усещате ли расизъм в страната в която сте,и как се справяте с него newsm12

Цитат
Zdraveite na vsi4ki mami!Iskah da vi popitam use6tate li rasizam v stranata v koqto ste,i kak se spravqte s nego newsm12

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 21:10 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 7 914
Расизъм ( като цяло говоря )съм усещала в България повече отколкото тук! Peace

# 2
  • Мнения: 3 098
Може и да съм среЩала расисти,но обикновено това са елементарни хора.Не им обръЩам внимание,пък и съм с високо мнение за себе си. Grinning
Проблема е,4е ние самите българи сме расисти. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 098
Расизъм ( като цяло говоря )съм усещала в България повече отколкото тук! Peace
И по_зле има да става. Tired

# 4
  • Мнения: 3 423
В Германия няма расизъм
като държавна политика.
Предполагам обаче, че в
определени очи избухва
пламък, като им се изпречи
някой пришълец от Африка.

# 5
Може и да съм среЩала расисти,но обикновено това са елементарни хора.Не им обръЩам внимание,пък и съм с високо мнение за себе си. Grinning
Проблема е,4е ние самите българи сме расисти. Mr. Green

 Peace

# 6
здравеите!
расизъм не виарвам да състествува като нациа! може би определени хора! аз никога не съм се срестала със такива, но въпреки това съм сигурна 4е ги има! познавам хора които са малко расисти(състо като мен) но е иавно 4е ли4но с мен никои никога!

Редакция от модератор:

Асто,
Цитат
забранена е регистрацията и активното използване на повече от един прякор от един и същи потребител!
Оскърбителни постове също не се допускат -помниш защо ти беше наложен временен бан, навярно?

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 13:48 от Дивиана

# 7
  • Мнения: 1 363
В Англия сега се вихри голям скандал, дебат за расистки коментар изказан по Биг Бродър Peace

# 8
Здравейте,отново!Аз живея в Белгия и аз сякаш така пряко нещо срещу мен не съм усещала,но понякога като чуят акцента ми и ме поглеждат странно,пред мен се правят че не правят разлика,но съм чувала как правят коментари за нас/чужденците/ или пък се дразня също така като ни подценяват,като бг.задавали са ми въпрос имаме ли тв,има ли spryte при нас,в какви къщи живеем за мен те незнаят много за държави по света,както ние сме ограмотени и знаем поне малко за дадена държава. Много се дразня да ни подценяват

Цитат
Zdraveite,otnovo!Az jiveq v Belgia i az sqka6 taka prqko ne6to s/u men ne sam use6tala,no ponqkoga kato 4yqt akcenta mi i me poglejdat stranno newsm09,pred men se pravqt 4e ne pravqt razlika,no sam 4yvala kak pravqt komentari za nas(4ujdencite) ili pak se draznq sa6to taka kato ni podcenqvat,kato bg.zadavali sa mi vapros imame li tv,ima li spryte pri nas,v kakvi ka6ti jiveem:2gunfire:za men  te neznaq mnogo za drugite darjavi po sveta,kazkto nie sme ogramoteni i zmaem pone malko za dadena darjava.MNOGO SE DRAZNQ DA NI PODCENQVAT #Cussing out

Моля, пиши на кирилица!
 

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 13:57 от Дивиана

# 9
  • Мнения: 1 860

ПС: Марица, с теб е нормално! колкото и голиамо мнение да има6 за себеси, е трудно 4овек да мине до теб и да не се загледа в розовкото ти 4арвило от 80те години, и като прибавим дре6китети и каносаната ти коса е се едно да ходи6 с големи букви написано: От истока съм! и не искам да се промениам и интегрирам в 2007г година в западна европа!!
Пак ли?  ooooh! И ако нямаш всички букви на канадската си клавиатура, поне шифта го има и може да напишеш Европа.

 По темата. Усещам го понякога. Смятам го за нормално и за момента не ми пречи. Да отидеш в чужда държава си е като да отидеш нежелан на гости. Няма да те върнат, но никога няма да си добре дошъл. Всичко друго е лицемерие.

 п.с. Лили, нали си направи регистрация? Защо не влизаш през нея, а като гост?  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 3 491
Донякъде - само че срещу белокожите.

# 11
  • Мнения: 1 959
Расизъм е имало винаги и ще има винаги било то явен или не.Това,че политиците го отхвърлят не значи,че и обикновения човек го отхвърля.За мен да ти кажат че си расист значи да ти забранят да имаш свобода на мнение за което англичаните претендират,че имат.

# 12
  • Мнения: 3 098

ПС: Марица, с теб е нормално! колкото и голиамо мнение да има6 за себеси, е трудно 4овек да мине до теб и да не се загледа в розовкото ти 4арвило от 80те години, и като прибавим дре6китети и каносаната ти коса е се едно да ходи6 с големи букви написано: От истока съм! и не искам да се промениам и интегрирам в 2007г година в западна европа!!
Пак ли?  ooooh! И ако нямаш всички букви на канадската си клавиатура, поне шифта го има и може да напишеш Европа.


Тя май не е оттам,но всъЩност няма зна4ение.Колкото пъти и да се регистрира,тя байганьовцината лъсва. Laughing
Най_големия пример за расизъм и за "пази боже сляпо да прогледне" Joy ми е тя тук във форума.
И друго_гордея се с произхода си chicca или там каквото ти е името.Вземи да про4етеш неЩо за изто4ните култури.Ще разбереш,4е когато те са се къпели в злато и са били обградени с най_високи за времето си технологи4ни постижения,"богатата и развита Европа" по това време е откривала глината и произведените от нея съдини и кралете им са се къпели веднъж годишно в бъ4ви.
Много е лошо да изгубиш иденти4носта си,никой си.

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 12:00 от Марица

# 13
здравеите отново!
без да промениаме темата и вместо да говорим за историа, мислиа 4е маи триабва6е да се говори за расизмът, и ми се сте да под4ертая относно горното ми саобстение, 4е то4но на4инът по които се обли4ат гримират и държат ниакои "съвременни" дами, е този които ни води под разсизум в дне6ните западни страни! и ако все пак на ниакои не му харесва страната в коиато живее, и си прекарва дните мислеики в историата на произхода си и корените си, то тои е свободен все пак да си варви във родната страна и да се къпе във злато!  Laughing  и относно Баи Ганио до колкото си спомниам освен държанието му, се отли4ава6е и със вън6ниат си вид!
Марица имам един ли4ен вапрос към теб! защо си махна снимките от албумати в yahoo?



Маце, покажи една твоя снимка, да видим какъв е видът Европейски, все пак да не се объркаме, че да не ни претрепят някаде скинарите за едно червило.
Мисля, че ще е от помощ за всички. Може и подробни инструкции за гримиране, обличане и поведение да приложиш.

# 14
  • Мнения: 2 292
не бъркате ли РАСИЗЪМ и НАЦИОНАЛИЗЪМ  newsm78

и chicca06  е права zа външния вид и интеграцията според мен .

Общи условия

Активация на акаунт