Харесвате ли сериала"Ало,ало"?

  • 3 311
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Понеже съм неотразим,но не се усещам,пускам анкетка за "Ало,ало",онзи късният по битивито..
Та,харесва ли ви или не?И защо?

# 1
  • Мнения: 3 423
Не знам за какво говориш. Но знам,
че си харесвам гръдната обиколка.

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 Не......не мога да го понасям и не го гледам.......не схващам такъв вид хумор......

# 3
  • Мнения: 5 468
Става въпрос за дебелашки и недодялан хумор, придружен с безброй крясъци, викове, позьорство, които би трябвало да засилят хумористичното.

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Хресва ми, да.
От любимите ми е.

Мога да споделя кои са другите, но не знам дали ще е добре за рейтинга ми във форума.

Хуморът е английски.
Не е лесно.

# 5
  • Мнения: 2 792
 Мен ме кефеше, отдавна не съм го гледала. По едно време БТВ се оляха с повтарянето му и леко ми беше втръснал. Но се записвам като фен (един път и аз да се запиша или абонирам за тема, май така беше общофорумския изказ), демек уча се да говоря по форумски....

# 6
  • Мнения: 677
Става въпрос за дебелашки и недодялан хумор, придружен с безброй крясъци, викове, позьорство, които би трябвало да засилят хумористичното.
Не разбрах дали ти харесва или не.. Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 891
Уууу, много ми харесва!!! Особено полицайчето, беше много симпатичен мустакат левент  Mr. Green
Грубер също!

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 15:29 от jj okocha

# 8
  • Мнения: 7 186
Не ме кефи. Като го видя и сменям канала.

# 9
  • Мнения: 5 468
Става въпрос за дебелашки и недодялан хумор, придружен с безброй крясъци, викове, позьорство, които би трябвало да засилят хумористичното.
Не разбрах дали ти харесва или не.. Rolling Eyes
Оооооооооо... За първи път ме разсмиваш Joy.
Не ми харесва.
А ти що пусна тази тема? За да видят всички, как съм обидила горкото момче или да ми докажеш, че сравнението ми с филма, ти носи само бонуси... след като очевидно НЕ-тата в анкетата ти, са изненадващо малко?  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 418
Ох,Сопрано,всяка тема води след себе си друга,нали?
По въпроса:Да,харесва ми,гледам го с кеф,обичам нестандартен хумор.

# 11
  • Мнения: 46 508
Обожавам го  Heart Eyes
Гледала съм го 3 пъти, още не ми е омръзнал Mr. Green

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 15:40 от Никол

# 12
  • Мнения: 677
Става въпрос за дебелашки и недодялан хумор, придружен с безброй крясъци, викове, позьорство, които би трябвало да засилят хумористичното.
Не разбрах дали ти харесва или не.. Rolling Eyes
Оооооооооо... За първи път ме разсмиваш Joy.
Не ми харесва.
А ти що пусна тази тема? За да видят всички, как съм обидила горкото момче или да ми докажеш, че сравнението ми с филма, ти носи само бонуси... след като очевидно НЕ-тата в анкетата ти, са изненадващо малко?  Laughing
Ето видя ли-неотразим съм-ти сама го каза..Или обратното,не помня,не съм злопаметен..
Не си ме обидила,напротив,сравнението наистина ме изкефи,защото ми е любим сериал..
И не се прави на Шехина,която се учуди колко много фенове на Депеш имало в България,моля те..
И чак пък да ти ходя по мненията..Съвпадение е,да знаеш..Не вдигай толкова летвата..

# 13
  • Мнения: 811
имам въшкииии,морски въъшкиии  Mr. Green

Много ми харесва  Peace Няколко пъти съм го гледала.

# 14
  • Мнения: 5 468
Не си ме обидила,напротив,сравнението наистина ме изкефи,защото ми е любим сериал..
Беше с цел да те срази, а то те избило на радост ooooh!.
Цитат
И не се прави на Шехина,която се учуди колко много фенове на Депеш имало в България,моля те..
Наистина резултата от анкетата ме отчая. Явно днес не ми е ден дори да обидя някой Blush. Отивам да си взема хапчетата за успокоение и да проспя този неприятен ден Joy Tired.

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 16:00 от Ню

Общи условия

Активация на акаунт