ДаЙТе мнЕНие за Opel Astra 1700 TDI

  • 5 011
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Здравейте, мислим да си купим автомобил до 5 000лв и се спряхме на  Opel Astra 1700 TDI, 1997г, 5 врати Peace



Ще Ви бъда благодарна да си кажете мнението за тази марка кола или ад предложите нещо подобно Sunglasses
Тази, която мислим да вземем ни я предлага един познат - сега я вкарва от Италия и още не сме я видели...

Мерсаж Wink

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 14:26 от ДИдка БГ пиТКа

# 1
  • Мнения: 15
обърни се към колегите от форумът на Опел, със сигурност могат да ти дадат компетентни (макар и донякъде пристрастни) мнения за този автомобил/двигател....

Адресът: http://www.opelclub-bg.com/forum/

# 2
  • Мнения: 87
"опел" ще си купя знаеш ли кога...?!
Точно никога! По-кьопав автомобил от това е сигурно "алеко"-то само... Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 16:19 от тонколона басова

# 3
  • Мнения: 15
опааа......
имаше преди дни една такава тема, където се намеси и един ситроен....

ше чакам пак екшън....  Praynig Praynig

# 4
  • Мнения: 87
... Simple Smile абе умници дето да искат да ме наритат или да ме чувстват като заплаха за жените си - все ще има! Ама им свикваш в един момент...мацката пита за мнение - казвам си го! Боли ме фара за тез дето ше ме наричат църул(примерно)
има и друг тип кретения : някои , като им споменеш ника само и одят да се жалват на админа , който пък за да запази честа и достойнството на "засегнатата" ли ,  или поради някаква си там космична и неясна на мен обикновенния глупак причина - смята за нужно да затрива мнения на поразия! Simple Smile Голям майтап честно Simple Smile , вместо да се посмеем от сърце...го удряме на тънко обидчиви и всичко отива в канала  Laughing

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 17:07 от тонколона басова

# 5
  • Мнения: 15
@ тонколона басова

абсолютно си прав, btw

# 6
  • Мнения: 220
Opela е царя на ръждата.Астрите гният за 2-3 години,вежди и прагове.Ремонта е около 200 лева всичко.Други кусури нямат.Вземай и не се чуди,много яки машинки са.

# 7
  • Мнения: 7 430
Благодаря Wink

Opela е царя на ръждата.Астрите гният за 2-3 години,вежди и прагове.Ремонта е около 200 лева всичко.Други кусури нямат.Вземай и не се чуди,много яки машинки са.

Да, знам, че опелите ръждясват - сега караме Вектра, но пък иначе нямам забележки, а и подръжката им е евтина Peace Парите ни са толкова - иначе бихме взели нещо по-добро Peace

# 8
  • Мнения: 4 668
Астрата е по нисък клас от Вектрата по принцип ...
Аз такава не съм карала , но моя приятелка имат точно такава каквато описваш и наистина нямат грижи с нея , не се чупи , нито е изгнила колата  Laughing
Аз 4 години карах Опел Тигра и мога да кажа , че такава кола не съм имала - само бензин и масло и караш  Hug. Не знам какво е това да ми се счупи кола ...

# 9
  • Мнения: 1 047
Здравей!
Посочената кола за тази цена е добро предложение,но зависи в какво състояние е и на колко хиляди км.е.
Както са ти казали,опелите гният.Това им е основния кусур,известен на всички.
Освен това,возят твърдо.
Ако сте решили вече,да ти кажа,че запознатите препоръчват исузовия двигател,а не немския. На немския турбото се скапва на около 200 000. Освен това немския е по-тромав.
Окачването им издържа доста на нашите пътища.
Сравнително икономични са.
Багажника им е по-голям от повечето други комбита.
Частите са евтини и мн.разпространени.

Купуването на кола n-та употреба е въпрос на късмет.
Успех!  bouquet

# 10
Здрава и евтина кола добра за нашите пътища.
Едно от малкото им слаби места е че много гният.
За около 2-3 години изгниват веждите и част от праговете но сега чух че им слагали пвц прагове и ги пръскат със смула.
За парите си автомобила е добър избор и ти желая късмет!!!

# 11
  • Мнения: 1 418
Знам,че точно този двигател 1.7 дизел нещо не  е направен както трябва.Ремонта е евтин,тъй че преценявайте.

# 12
  • Мнения: 7 430
Знам,че точно този двигател 1.7 дизел нещо не  е направен както трябва.Ремонта е евтин,тъй че преценявайте.

Благодаря, а може ли да кажеш нещо повече за този двигател???
...направо се отказах да купувам Tired

# 13
  • Мнения: 87
за толкова кинти , можеш да си вземеш едно фалве..и ше ти е мирна главата Wink мое да не е същата година , ама поне са по-здрави Wink

# 14
  • Мнения: 7 430
ТонклончО, извини ме невежеството, но какво е това ФалВе newsm78

Общи условия

Активация на акаунт