въпрос за БТ

  • 788
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,  bouquet
тъй като не съм много веща по отнушение на БТ реших да попитам вас.От един месец меря БТ и немога да разбера кога ми е овулацията  Embarassed.
Та вапроса кам вас ми е възможно ли е след овулация температурата ми да спада с 2-3 градоса и след това да се покачва отново?

# 1
  • Мнения: 1 425
Предполагам че имаш в предвид 2-3 десети не градуса? newsm78

# 2
Значи на 16-я ден ми беше 36,7 , на 17-я ден беше 36,5 и от тогава поддържам 36,7/36,8.А преди 16-я ден ми беше околко 36,6

# 3
  • Мнения: 1 425
Бих те посъветвала да си направиш календар в Зачатие където да нанасяш стойностите периодично и по-конпетентните момичета да ти отговорят на въпросите.А сега така както си го описала възможно е овулацията де е била на 17 ден,но мисля че температурата трябва да се покачи в следващите дни за да се разбере дали има двуфазност.Но пак казвам вообще не съм от разбиращите и затова си направи календар,да ти отговорят и другите момичета.Успех!  bouquet

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравей и добре дошла! Виж сега, едва ли можем да ти дадем еднозначен отговор по така зададения въпрос. Първо - колко ти е дълъг цикълът; второ - щом цял месец мериш БТ, нанеси стойностите, напр.в календара на зачатие и пусни линк към графиката си, за да можем да поразсъждаваме върху нея. Успех ти желая и дано не се задържаш дълго Peace

# 5
  • Пловидв
  • Мнения: 43
Миличка направи си калемдар в зачатие.Регистрирай се тук и заедно ще се блещим на графиките ти. newsm78

# 6
благодаря ви за идеята момичета,направих си регистрация в форума,активирах си профила,но немога да влезна  Sadизписва ми  че има някъква грешка.
Нанесох и стойностите на БТ в зачатие но немога да ви пусна линк защото немога да влезна във форума като потребител, затова ви оставям регистрацията и паролата в зачатие за да погледните графиката ми.Потребителското име ми е *** а паролата ***.
Съжалявам ако съм ви затруднила.И се извинявам че немога да ви пусна линк.  bouquet

Edit от Сънчи-Пънчи:
Изтрих потр. име и паролата в постинга ти, защото все пак този форум се чете и от нерегистрирани потребители. Направих го за избягване на злоупотреби.
Ето линк към графиката:


http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&a … LoginName=gerrrri

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 21:51 от Сънчи - Пънчи

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Гери, продължавай да мериш БТ; за сега не виждам двуфазност, но е възможно да се покачва постепенно и още да е рано да се каже имало ли е ову newsm78

Общи условия

Активация на акаунт