Какво мислите за флиртуване с приателски семейства???

  • 10 345
  • 78
  •   1
Отговори
Какво мислите за мъже, който флиртуват с жените на тяхните най-добри приятели, както и обратното- жените например флиртуват.Как приемате  еротиката между приятелски семейства където всички участват до определени граници...или докъдето стигнат.Някой преживявал ли е подобни неща?

# 1
  • Мнения: 2 863
Не, но съм го наблюдавала, някрая всички се разведоха и се събраха с трети лица Mr. Green

# 2
аз мисля ,че жените напоследък доста са пощръкляли и се чудят кой да им обърне внимание -явно е едно гъделичкане на самочувствието,да си докажат,че още вървят......но някой прекаляват дори в пресъствие на жените,въпросните дами най-явно флиртуват с мъжете им.По другия въпрос мога да разкажа какво ни се случи веднъж-бяхме поканили 2-приятелски семейства на гости и след доста алкохол и майтапи едното семейство демонстрира див секс пред останалите-направо си бяхме публика Laughing

# 3
Ми какво да мисля.........просто нямаме приятелски семейства!Много ми е неприятно такова съществуване,но нямам избор.Всичките ми приятелки си имат любовници точно от приятелски сем  и то по няколко наведнъж,откъде да съм сигурна че мъжът ми няма да им е следващият? #2gunfire Ясно е какво мисля.......Като знам какви познати жени имам....... #Crazy-безскрупулно се навират на съпрузите на приятелски семейства и после си пият кафето със съпругата ooooh! ooooh! ooooh! ми се иска поне това да си спестя.......Наистина жените са по-агресивни. Мъжете са по-прикрити и не си личи вероятно,,защото са по-мълчаливи и не се издават с думи и емоции,но жени съм виждала и аз как си се предлагат най-открито пред всички ,вкл и  пред очите на съпругата на чужди мъже ......И постоянно се питам едно нещо- това от сега ли е или винаги е било така ,но аз съм била дете  и не съм го забелязвала? И друго се питам- има приятелски сем с години......дали е само приятелство или просто поне двама от тях са любовници и дърпат останалите да са "приятелски сем"?

# 4
Много истина има в думите ти ДЖЕИНИ-май като се замисля newsm78 явно нищо чудно двама от така нареченото прятелско семейство да си падат един по друг и това да е голяма причина да излизат много често заедно и да се ходи на гости и т.н.Имам познат който,набляга на лекото флиртуване с жените на общи приятелски кръгове па то все някоя ще върже уж на пръв поглед безобидно.....ама то не се знае докъде ще стигнат...майтап,майтап,ама на гол г... си е живо.....  Twisted Evil

# 5
Случвало ми се е на един рожден ден с много гости един мъж ,женен от 6месеца и по думите на всички -адски влюбен в жена си и двамата били като гълъбчета и т.н да ми се натисне съвсем животински в съседната стая до стаята ,където беше жена му. Нищо не ми каза,просто ми се натисна. Наистина беше много хубав мъж......Аз се шокирах #Crazy и се изнизах от стаята. Върнах се в общата стая с гостите и той също се върна и като почна едно гушкане с жена си, едни милувки  и целувки........и ме гледаше със страх да не кажа нещо и цяла вечер клеча до жена си плътно ,че да не се заприказвам с нея. После като си тръгнаха казах на домакинята на партито и тя остана като гръмната.......Повярва ми ,но каза че е учудена точно той да го направи,та те били младоженци и се обичали много.......Да бе, видях той колко я обича!!!!!!! #Crazy
Разказах този случай като пример колко потайни са мъжете-на това парти никой не заподозря въпросния сваляч. Ако домакинята не ми беше близка и не ми беше повярвала ,аз щях да изляза сигурно интригантка ако бях го бях разкрила веднага.....И още нещо- страшно ми е неприятно ,когато такива партита се използват от женени хора да си набавят нов субект за секс и развлечения #2gunfire На друго парти,нямах време да завържа 2 приказки с друг човек,защото мъжат ми оставен за 2минути сам беше обект на нападение от разни стари моми Joy ,които веднага му се лепваха,а той е доста мълчалив и те си мислят ,че като не ги отрязва директно ,значи е "съгласен" ,та аз му вършех черната работа #Crazy да го отървам от тях,просто като отидех при него и те се почувстваха излишни. Неприятна работа. Вече не ми се ходи никъде с тия к..... изпълнения.
ramili , много е неприятно но поне тези ,които аз познавам или мои близки са ми разказвали ,наистина не са само приятели. Има "приятелски сем" от 30г Shocked Shocked Shocked и то инициатор е жената от едното сем,която е любовница на мъжа от другото сем. Правят си услуги, ходят на море, водят си и се връщат от работа. Въобще едната жена си живее с двама мъже,а другата си трае ,защото няма избор. Познавам една от траещите си-ами, безработна е ,гледа 2 деца,адски е изнервена , и когато най -после след 10г мъжът й й намери работа,другата жена-любовницата спретна интрига и я махнаха от работата.......и за през мъжа си "траещата си" излезе некадърна, а любовницата излезе суха от водата......

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 21:21 от Джейни

# 6
Знам,че моята  най-добра приятелка е спала 2-3 пъти с добър приятел на мъжа и,който естествено е  женен-и са си приятелски семейства...даже тя другарува и с жена му ,но това е отделна тема ....та се чудя дали няма да опраска и моя някой ден ,но уж не си пада по него(мъжа ми),но кой да ти каже newsm78

# 7
  • Мнения: 1 425
Ако е лек флирт лошо няма. Ако е повече от лек флирт - резултата обикновено са сериозни проблеми за всички участващи в историята. Включително деца, които нямат никаква вина за простотиите, които вършат възрастните. Има и изключения все пак - ако някой се познае да не приритва на умряло  Laughing

Been there ... Done that ...

# 8
  • Мнения: 2 723
Случвало ми се е... отвратително е усещането... нямам думи

# 9
Знам,че моята  най-добра приятелка е спала 2-3 пъти с добър приятел на мъжа и,който естествено е  женен-и са си приятелски семейства...даже тя другарува и с жена му ,но това е отделна тема ....та се чудя дали няма да опраска и моя някой ден ,но уж не си пада по него(мъжа ми),но кой да ти каже newsm78
Ами затова си държа приятелките настрана от семейството........
Но то не може да живеем в буркан все пак. Мъжете ни имат и колежки....там пък какво става-настръхвам направо.Истината е,че приятелските съпруги и колежките са най-често в компанията на мъжете и с такъв улеснен контакт нещата се объркват много.

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мисля, че е грозно.

# 11
  • Мнения: 2 019
отвратително даже Sick

# 12
  • Мнения: 4 629
Мисля, че няма такова нещо. В случаи като гореописаните дефиницията "приятелски семейства" е неуместна. . Според мен приятелите не си причиняват такива неща

# 13
  • Мнения: 7 474
След флирта остават "само" семейства  Laughing , ако не се изпоразведат ooooh!

# 14
"приятелски" семейства не означава че са първи приятели и четиримата-2-ма от тях са добри приятели,но хората сме грешници какво да се прави...  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт