Какви превръзки????

  • 10 417
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 217
Здравейте мами.Не мога да преценя какви превръзки да взема за родилния дом.Ще раждам в Майчин дом.Посъветвайте ме ,вече толкова видове има на пазара,че не мога да избера.

# 1
  • Мнения: 999
 Аз също си бях взела превръзки, но там не ги ползвах, защото момичетата от стаята ми дадоха лигнин. Превръзките само ще те запарят и ще ти е гадно зареди шевовете.
Аз ти препоръчвам лигнин.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 064
Възможно най-големите Peace Има специално за родилки в аптеката на Попа - бившата санитарна. Вероятно и другаде.

# 3
  • Мнения: 505
А може и такива

# 4
  • Мнения: 547
За първите дни след раждането ще ти трябва лигнин, попива много по-добре от всякакви превръзки. 

# 5
  • Мнения: 7 723
Незнам къде ще раждаш, но в някои болници докторите не разрешават употребата на превръзки. Запаряват и може да ти се инфектира раната.
А и лигнина е доста по- удобен  Wink

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 973
Ползвах Либрес - памучни и лигнин първия 1/2 ден и на визитация!

# 7
  • София
  • Мнения: 276
Аз ползвах на Либрес от нощните и бях доволна.

# 8
  • Мнения: 352
Лиглина е по добре според мен в първите няколко дни!
Има превръзки за родилки в по големите аптеки провери и реши!

# 9
  • Мнения: 2 677
Ползвах лигнин и нощни превръзки "Olivia".  Много доволна останах от тях. Отначало и аз търсех да си взема специални за родилки, но няколко аптекарки и момичета, които са ползвали, ме разубедиха.

# 10
  • Мнения: 5 026
За първите дни след раждането ще ти трябва лигнин, попива много по-добре от всякакви превръзки. 
Така е  Peace Иначе ползвах  от тези
 

# 11
  • Мнения: 669
Аз използвах едни, наподобяващи памперси. Нямат име и си ги взех на бройка. Една позната ме посъветва да си ги взема. Имат ластик отстрани, точно като памперсите и са доста дълги, и много дебели, и съответно много добре се закрепят и без бельо, тъй като ни се караха ако си обуехме бельо, а пък и аз неможех да си представя че мога да обуя гащи първите 2 дни, така че .............. разгледай и вземи възможно най-дебелите.
Бях си взела и лигнин 1 пакет, но така и не го употребих.

# 12
Аз лично си бях взела лигнин и съм много доволна имах и превръзки дебели- нощни, но ти както прецениш. Но моя съвет е лигнин. Леко раждане Hug

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И аз си бях взела такива.

# 14
  • Мнения: 3 360
Незнам къде ще раждаш, но в някои болници докторите не разрешават употребата на превръзки. Запаряват и може да ти се инфектира раната.
А и лигнина е доста по- удобен  Wink
Подкрепям!

Общи условия

Активация на акаунт