Защо ходим "униформени"?

  • 4 205
  • 99
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 211
Говоря за тъй наречената улична мода. Много ми е интересно откъде тръгва и как се разпространява, но в един момент всички започват да ходят облечени абсолютно еднакво. Както е сега - високи ботуши, дънките в ботушите, черно яке. А по списанията и ревютата има съвсем различни неща и още поне 5-10 варианта на обличане. И има някои хора, които се обличат хем модерно, хем различно.

А вие от кои сте? От униформените или от различните?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
определено не съм от униформените.
но ако тръгна за риба, обещавам да си натъпча дънките в ботушите Joy

# 2
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
определено не съм от униформените.
но ако тръгна за риба, обещавам да си натъпча дънките в ботушите Joy

Определено дрехата/ обувката трябва да ми хареса и да ми е удобна!
За нищо на света не бих обула/ облякла нещо, което е супер модерно, но не ми харесва!
Така беше с "платформите" навремето, така беше с модата тип "швейцарска краварка", така  е с каубойските ботуши или с дънките, навряни в ботуша- кюнец.  Sick Не отричам- има, макар и малко, но има момичета, на които тази мода им отива, но те са единици.

# 3
  • Мнения: 6 155
определено не съм от униформените.
но ако тръгна за риба, обещавам да си натъпча дънките в ботушите Joy

 Joy
Аз даже и за риба като ходя не си тъпча дънките в ботушите  Crazy
Долу униформите  newsm11

# 4
  • Мнения: 14 472
моето мнение е че това са хора без стил и вкус - купуват това което е модерно в момента, нямат изграден гардероб, всеки сезон купуват минимума за да са уж в крак с модата и така.
удоволствие е да срещниш жена със стил която се отличава от масата, облечени и обути както си описала. но за съжаление рядко удоволствие

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Говоря за тъй наречената улична мода. Много ми е интересно откъде тръгва и как се разпространява, но в един момент всички започват да ходят облечени абсолютно еднакво.
И аз съм се питала, но още не знам кой налага уличната мода.

# 6
Определено не сам от униформените ThinkingНикога не се влиая от това какво е модерно.Винаги се убличам с това което ми харесва и стои добре Naughty

# 7
  • Мнения: 293
да, да! Аз га ходех с платформи, вие сте минавали още прави под масата Mr. Green

Не, нямам предвид, че съм била на 20 през 70-те. Просто ги сложих рано, и рано ги махнах.
Нивгаш не съм се водела по общия акъл.

Уриел е казала това, което имам да кажа. Бих искала да се обличам като Гуен Стефани, ма кой ще ме гледа в тоз офис ooooh!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Айде сега всички ще напишат колко е смешно да се ходи "униформено", а те как ходят не казват. Joy

# 9
  • Мнения: 2 229
Дам, как така излиза че всички мразят дънките в ботушките, а на улицата само това се вижда. Mr. Green
Всъщност не знам откъде се налага модата, но пък когато нещо от тази мода ми хареса и аз ходя така. Преди няколко години като имаше бум на розово и буквално всички дрехи по магазините бяха в такъв цвят, много се кефех, защото го обичам. Crazy Но точно пък сега с ръка на сърцето мога да кажа че тая мода с дънките натъпкани в ботуши ми е ужасна и никога не бих се носила така по улиците...Така че си зависи от "униформата". Mr. Green

# 10
  • Мнения: 6 155
Айде сега всички ще напишат колко е смешно да се ходи "униформено", а те как ходят не казват. Joy


Ей така ходя  Crossing Arms Wink
***

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 19:44 от Biby

# 11
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
За съжаление, работата ми е такава,че ходя с "униформа".Винаги съм си мечтала  навън да се обличам елегантно, с костюм, да нося обувки с високи токчета.Е,да ама пусто не ми се получава.Обикновено хуквам в ранни зори/в последния момент-лоша организация/,пеша,стигам след 15 мин. и си натъпквам дрехите в гардеробче с детски размери.
е как човек да облече нещо различно от "униформените" дънки? Laughing

# 12
  • Мнения: 7 186
Аз се съобразявам с модата, но подбирам само това, което ми харесва и ми стои добре. Не бих се набутала в нещо, което не ми харесва, само защото е модерно.
Стрийт модата не ме дразни толкова, по- скоро ми е смешно като видя някоя мацка, облечена неподходящо за фигурата си, само и само да е модерна.
Примерно скини дънките за ботуш или късите панталонки не са за всеки крак и задник.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 476
Хах, сега всички ще напишат, че не ходят униформени  Mr. Green
Според мен униформено се обличат хора без въображение и без собствени стил и мнение. Грабят каквото има в магазина и носят...

# 14
  • Мнения: 528
Аз се съобразявам с модата, но подбирам само това, което ми харесва и ми стои добре. Не бих се набутала в нещо, което не ми харесва, само защото е модерно.
Стрийт модата не ме дразни толкова, по- скоро ми е смешно като видя някоя мацка, облечена неподходящо за фигурата си, само и само да е модерна.
Примерно скини дънките за ботуш или късите панталонки не са за всеки крак и задник.
Казала си го вместо мен Peace

Общи условия

Активация на акаунт