Торбички под очите

  • 1 365
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
Напоследък забелязвам подпухналост под очите и понеже майка ми и брат ми имат доста големи торбички,си мисля,че и при мен се появява тази тенденция,като вид генетично заложено Sad Искам да питам за козметика в тази насока или каквото и да е  bouquet

# 1
  • Мнения: 630
И аз ще следя темата. Опитах доста марки, но до сега не съм намерила гел, който наистина коригира чувалчетата.

# 2
  • Мнения: 597
И при мен се появиха последните години,но за сега нищо...мажа си се с крема,който ползвам.Като съм се наспала,е по-добре положението.Мисля си,4е трябва да се ограни4ава солта,алкохола и цигарите,които действат застаряващо на всякаква кожа с времето.Но аз все още си пуша,въпреки,4е го знам..Може би и някакви компрес4ета със зелен 4ай-гледах в един магазин то4но такъв комплект,с малки мас4ици от зелен 4ай то4но за тази зона,оба4е защо не си го купих,не знам...А и знам,4е ако имаш проблеми с бъбреците или жлъ4ката ,тези торби4ки се появяват...зна4и ,и тях да ги пазим,което зна4и: Без люто,солено,кафето,тиква,спанак,и не помня какво още беше...абе неща ,които не са добре за бъбреците,или провокират реакции...пак стигнахме до диетите..

# 3
  • Мнения: 13 512
Напоследък забелязвам подпухналост под очите и понеже майка ми и брат ми имат доста големи торбички,си мисля,че и при мен се появява тази тенденция,като вид генетично заложено Sad Искам да питам за козметика в тази насока или каквото и да е  bouquet
на колко си години? при такава наследствена обремененост е нужно отрано да се започне с  околоочен крем  за тази цел.

# 4
  • Мнения: 1 290
Напоследък забелязвам подпухналост под очите и понеже майка ми и брат ми имат доста големи торбички,си мисля,че и при мен се появява тази тенденция,като вид генетично заложено Sad Искам да питам за козметика в тази насока или каквото и да е  bouquet
на колко си години? при такава наследствена обремененост е нужно отрано да се започне с  околоочен крем  за тази цел.
на 22 съм  newsm78

# 5
  • Мнения: 661
Околоочния гел с ройбос на Талодерма много ми харесва.  newsm10

# 6
  • Мнения: 812
Аз като се омъжвах ,гримьорката която ме гримира ми каза да си измия очите със студена вода за да ми се махнат торбичките и сенките от очите и наистина стана.Студената вода свива кръвоностните съдове.Погледат ми набързо се освежи и торбичките ми се махнаха.Като се има в предвид и че почти не съм спала

# 7
  • Мнения: 17 401
Ако причината не е бъбречен проблем, препоръчвам ти околоочния гел на Виши- Thermal S ili Fix.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Има едни такива маски за очи,които са пълни вътре с течност.Слагат се за няколко мин.в хладилника и след това си я слагаш на очите.Определено има ефект и торбичките се прибират,поне при мен.Иначе нещото,което най-много ми е помагало са сварени пакетчета чай от лайка,отново изстудени и върху очите.Проблемът е,че не винаги ми се занимава да варя чай и т.н.Дано съм ти помогнала поне малко!

# 9
  • Мнения: 1 290
Има едни такива маски за очи,които са пълни вътре с течност.Слагат се за няколко мин.в хладилника и след това си я слагаш на очите.Определено има ефект и торбичките се прибират,поне при мен.Иначе нещото,което най-много ми е помагало са сварени пакетчета чай от лайка,отново изстудени и върху очите.Проблемът е,че не винаги ми се занимава да варя чай и т.н.Дано съм ти помогнала поне малко!
Мерси,но искам да попитам временно ли помага това? Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 45
Има една много хубава маска за тази цел-SOTHYS-Aktive Contour.Много добре дренира и премахва тъмните кръгове.За всекидневна употреба е!

# 11
  • София
  • Мнения: 847
Здравей, ако проблемът е само козметичен, бих ти препоръчала няколко неща:

- да спиш на по-висока възглавница, има много добър ефект
- да не пиеш течности преди лягане
- сутрин да се миеш със студена вода, много помага и обтриване на подпухналите места с кубчета лед (защото преди работа нямам време да се занимавам с пакетчетата от лайка -иначе е много добре)
- откакто си взех околоочния крем All About Eyes на Клиник, забравих за този проблем, но пък и при мен беше само от време на време, не силно изразен.

# 12
  • София
  • Мнения: 847
Знаеш ли, дадох си сметка, че проблемът ми изчезна не само с ползването на споменатия крем, ами съвпада и с периода, в който вече седми месец не пуша и не пия алкохол - бреее, не си бях дала сметка за това...  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 290
Аз напоследък като,че ли забелязвам такава тенденция,а за водата..ам сериозно се наливам и преди лягане и изобщо Shocked Пуша чат-пат,не пия newsm78

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Има едни такива маски за очи,които са пълни вътре с течност.Слагат се за няколко мин.в хладилника и след това си я слагаш на очите.Определено има ефект и торбичките се прибират,поне при мен.Иначе нещото,което най-много ми е помагало са сварени пакетчета чай от лайка,отново изстудени и върху очите.Проблемът е,че не винаги ми се занимава да варя чай и т.н.Дано съм ти помогнала поне малко!
Мерси,но искам да попитам временно ли помага това? Rolling Eyes
За съжаление ефектът наистина е временен,но ако правиш редовно неща от този род,може би с времето торбичките ти ще намалеят трайно.

Общи условия

Активация на акаунт