за безопасността на упойката

  • 371
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
имам ено голямо притеснение относно упойкте , т.к след около две седмици ще раждаме секцио по медицински съображения-незная още с пълна или местна упойка , аз предпочитам местна . Като дете на две годишна възраст съм преболедувала от менигоенцефалит  следтвие на лекарска грешка при постаяне на вариолната ваксина . не съм оперирана и не са ми поставяни упойки , не съм имала здравословен проблем  абсолютно никакъв от дете , последните ми изследваия бяха идеални , но се притеснявам от упойката заради това , което съм прекарала като дете . Незная има ли някоя от вас с подобен случай или пък да имате познат такъв .
няма да ражам в София и изборът ми на доктори е доста малък . Ще съм благодарна ако можете да споделите някакъв опит по подобен въпрос .  bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Имам две цезарови сечения - първото с пълна, второто със спинална упойка. Много ме беше страх втория път, но анистезиолога ми обясни, че спиналната упойка е по-добрия вариант, защото не се налага апарат да диша в место теб и, че там където се поставя няма гръбначно вещество и няма нищо опасно. Най-много да не те хване упойката, но тогава ще ти сложат пълна.
Най-важното е според мен да се консултираш там където ще раждаш да ли има анестизиолог, който поставя спинална, защото знам, че не всички я правят.
Леко раждане  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт