Londa Professional ПОМОЩ !!!

  • 2 987
  • 6
  •   1
Отговори
Моля ви за помощ...След 100-ното боядисване, като последния път беше при фризьорка и дадох 38 лева,  съм далече от резултата. Искам да съм светло руса с перлен оттенък. Търся от къде да си купя боя. Искам лонда професионалната, но не знам от къде да я купя. Освен това фризьорката сложи оксидант на kuene (?), а видях, че в опаковката няма оксидант. Кажете от къде да я купя и какъв оксидант да сложа-лонда номер 9/0 , а косата ми е тъмно кестенява.
Много мерси.

# 1
  • Мнения: 49
Отиди най-добре при добър фризьор, с обезцветител на Лореал-професионал ще стане от 1вия път

# 2
  • Мнения: 80
Проблемът е, че около 4 пръста на края косата ми е желания цвят . После нагоре около 1 педя е много светла, до бяло, а в корените не се получава и жълтее ужасно. И точно затова отидох на фризьор, за да я изравни, но разликата все още личи. Забравих да кажа, че съм от София. Бях чела в този форум за магазин за професионална козметика на Алабин???

# 3
  • Мнения: 115
Проблемът е, че около 4 пръста на края косата ми е желания цвят . После нагоре около 1 педя е много светла, до бяло, а в корените не се получава и жълтее ужасно. И точно затова отидох на фризьор, за да я изравни, но разликата все още личи. Забравих да кажа, че съм от София. Бях чела в този форум за магазин за професионална козметика на Алабин???
В това магазинче на Алабин /точно срещу Съдебната палата се намира/ съм виждала боите на Лонда /професионалните/, но не винаги ги има или пък няма всички цветове. Но нищо не пречи да отидеш и да провериш. За оксиданта ти трябва вероятно най-силния - 12%, щом си тъмно кестенява, а искаш светло русо. Макар че, когато косата е доста тъмна, за да се получи хубаво русо  първо се обезцветява и след това се нанася боята.

# 4
  • Мнения: 5 362
Искам да съм светло руса с перлен оттенък. .
Точно такъв цвят получих с Чифели-10.1

# 5
  • Мнения: 154
profesionalni boi na LOnda ima v bazara na NDK(tam ima shtand na londa)a sled tova boiadisvane na kosata ot frizior,v momneta v kakvi cvetove ti e kosata?vajno e za da se preceni kakav oxidant da se sloji.ako se sloji 12%stavash direktno julta,zatova ne ti go preporu4vam kato variant.

# 6
  • Мнения: 115
profesionalni boi na LOnda ima v bazara na NDK(tam ima shtand na londa)a sled tova boiadisvane na kosata ot frizior,v momneta v kakvi cvetove ti e kosata?vajno e za da se preceni kakav oxidant da se sloji.ako se sloji 12%stavash direktno julta,zatova ne ti go preporu4vam kato variant.
Не е задължително да стане жълта, макар че при тъмна коса е наистина по-добре първо да се обезцвети. Индивидуално е и си зависи от косата. Иначе с професионална боя, много светло пепеливо+12% може и да стане много добре. Имам 2 колежки които ползват 12/1 на Лонда (дано не греша номера - много светло пепеливо) с 12% и става хубав цвят, а косите и на двете са доста тъмни. Аз самата съм бяло руса, също се правя с 12% при светло кестенява основа. С 9% оксидант просто няма да може да се изсветли достатъчно, даже и на мен, дето не съм много тъмна ми е слабичък.

Общи условия

Активация на акаунт