Какъв интимен гел ползвате?

  • 104 493
  • 963
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
Здравейте!
Интересува ме какъв интимен сапун ползвате и какво е мнението ви за него? Аз досега съм ползвала само на Avon /от години само него/, но наскоро една приятелка ми каза, че от него й намаляла киселинността и хванала някакви микроби  Thinking /това й го е казала лекарката - че било от него/ затова мисля да сменя марката...вие имали ли сте такива оплаквания /ако сте ползвали такъв/?

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 20:10 от eliiiii

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Даааам, преди години имах уретрит и след няколко изследвания се установи, че е от сапуна (Клеопатра), но сега вече има достатъчно добри интимни гелове с киселинността на кожата и не би следвало да има проблеми.

# 2
  • Мнения: 27 524
Е, за интимен шампоан не бях чувала  Crazy

Ползвам само сапун с крем и за чувствителна кожа  Peace

# 3
  • Мнения: 3 447
Е, за интимен шампоан не бях чувала  Crazy

Стига бе, излагаш се  Simple Smile

Обикновено ползвам Every day - от години карам с него и съм доволна. Последния път си взех Bionsen.

# 4
  • Мнения: 27 524
Стига бе, излагаш се  Simple Smile

Знам за сапун и гел, ама така ли се води - шампоан  Shocked Така си представям шампоан за интимното окосмение  Joy А ако няма?

# 5
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе, сега ползвам интимния гел на Орифлейм, но ми се иска до го сменя (не че не измива добре, ама съм малко предубедена към тази козметика). Така, че ще следя темата.

# 6
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
в момента съм с леокрема.
принципно ги сменям

# 7
  • Мнения: 2 534
Абе, сега ползвам интимния гел на Орифлейм, но ми се иска до го сменя (не че не измива добре, ама съм малко предубедена към тази козметика). Така, че ще следя темата.

И аз съм с него , но определено не мисля да го сменям

# 8
  • Мнения: 22 867
Абе, сега ползвам интимния гел на Орифлейм, но ми се иска до го сменя (не че не измива добре, ама съм малко предубедена към тази козметика). Така, че ще следя темата.

И аз съм с него , но определено не мисля да го сменям

Аз също го ползвам и, според мен, е добър. А на приятелката ми синът и , като си измил с него физиономията, щото решил, че е за лице, забелязал, че му изчезват пъпките и сега го ползва с тая цел.

# 9
  • Мнения: 3 447
Знам за сапун и гел, ама така ли се води - шампоан  Shocked Така си представям шампоан за интимното окосмение  Joy А ако няма?
Блондиньо, по твойта логика плешивите мъже не трябва да ползват шампоан бе  Grinning

# 10
  • Мнения: 27 524
Блондиньо, по твойта логика плешивите мъже не трябва да ползват шампоан бе  Grinning

Ти не извъртай въпроса, а кажи има ли такова чудо като интимен шампоан ? Аз знам само за гел!

И да, напълно плешивите не ползват шампоан. Шампоанът е за косми, не за кожа.  smile3534

# 11
  • Мнения: 661
Аз ползвам LACTACYD и съм много доволна!

Преди ползвах на NIVEA  и също нямам забележки към него.

И двата са много хубави. newsm10

# 12
  • Мнения: 100
С този последния и аз съм си мил главата. Shocked Отде да знам че е за друго място. Има полза да наминавам оттук!!! Simple Smile

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
С този последния и аз съм си мил главата. Shocked Отде да знам че е за друго място. Има полза да наминавам оттук!!! Simple Smile

Не си единствения. И съпруга ми е правил тази грешка, но нямаше оплаквания. Grinning

# 14

Общи условия

Активация на акаунт