Дайте съвет

  • 901
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Здравейте,моят проблем е с мъжът ми/нямяме брак/.Преди 6месеца решихме да се преместим в София,мъжът ми си намери работа,а също така квартира и постепено се изнесе.Плановете за мен и детето бяха,че първо аз трябва да отида,за да опозная града/тъй като почти не бях ходила/,да си намеря работа и детето тогава да дойде.И така аз ходих няколко пъти и все се налагаше да се прибирам,защото детето почти цял месец беше болно.И така в последно време мъжът ми се държи студено,а ни мане шестото чуство ми се обажда.Опитвам се да говоря с него,а той нищо нямало.Направо ме побъркна тази мисъл  ooooh!.Не зная какво да мисля и какво да правя

# 1
  • Мнения: 2 220
Отивай с детето, без значение не познаваш града и нямаш работа, ще наваксваш в движение! Дори и да е болно, там ще го гледаш до излекуването му. От разстояние не може да се даде точна преценка за отношенията ви. Трябва да си там, при него, за да разбереш какво става!

# 2
  • София
  • Мнения: 146
Трудно ми е да ти дам съвет, защото наистина нямам представа какво може да е предизвикало охладняването на мъжът ти към теб, но помисли и за вариянта, че той се притеснява, че всъщност не е толкова лесно да смениш, местожителството си, работата си и не знае дали ще можете да се справите. Нали знаеш, мъжете са силния пол и е не искат да признават, че им е трудно и се притесняват. Дано всичко се оправи между вас.

# 3
  • Мнения: 135
Благодаря ви
Днес му се обаждах,но нищо не се променило.Даже ме изряза деликатно,че по-късно ще се обади.Но той така прави като не иска да говори,и няма да се обади  Sad

# 4
  • Мнения: 2 005
Здравей,на твое място аз бих заминала при мъжа си заедно с детето,със сигурност той е объркан от промяната в живота ви и мисля,че трябва да си до него.Ако протакате нещата,нищо добро няма да излезе,отиди там и се довери на интуицията си.Успех   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 660
Всяка промяна е трудна,но според мен бързо ще свикнеш в София и е по-добре да сте заедно.

# 6
  • Мнения: 1 120
Отивай с детето, без значение не познаваш града и нямаш работа, ще наваксваш в движение! Дори и да е болно, там ще го гледаш до излекуването му. От разстояние не може да се даде точна преценка за отношенията ви. Трябва да си там, при него, за да разбереш какво става!
вие сте семейство с или без подпис и трябва да посрещате трудностите рамо до рамо,така че стягай багажа.твоето място е до него,ако много проточвате нещата,те още повече ще се усложнят и разрешаването ще е по-трудно
 Peace

# 7
  • Мнения: 1 734
И аз си мисля, че трябва да отидеш и да поживеете заедно, ти реши с или без детето, но трябва да си до него.
Твоята история много ми прилича на тази на едно наше приятелско семейство - мъжа идва в София, а тя с децата си остана в малкия град, докато той не се установял напълно, после щял да ги извика и т.н. Да, обаче в един момент съпруга много охладнява, отдръпна се... та даже и за друга жена май се заговори. И какво направи приятелката ми? По най-бързия начин си събра багажа, напусна работа и заедно с децата се преместиха дружно тук. Сега нямат никакви проблеми и смея да твърдя, че си живеят всички в мир и разбирателство!!
Желая ти успех каквото и да решиш   bouquet

# 8
  • Mtl/Sf
  • Мнения: 219
Отивай при мъжа си и заеми мястото си на съпруга (какво като нямате подпис),стопанка на къщата и майка на детето му! Но го направи категорично,не се оставяй да те убеди,че сега не е точното време.
Според мен студеното му държание е нещо като страничен ефект от стреса,който изживява.
Успех !

# 9
  • Мнения: 135
Благодаря на всички   bouquet

Мисля точно това да направя,да отида и аз  в София.Вие много ми помогнохте за това решение.А там вече ще си каже какво става и дали шестото ми чуство греши.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 657
И аз това щях да ти кажа,събирай багажа,взимай детето и заминавай за София.Дано 6-тото ти чувство се окаже погрешно! Peace

# 11
  • Мнения: 577
сьпругат ми е англи4анин,и преди да се омьжиа  никога не бях ходила в англия(тои идваше при мен,защото не ми даваха виза),и така,без да знам език много добре,без никакви  приятели и познати  си хванах шапката и заминах.не знам защо София те плаши.важното е да сте заедно.с града се свиква.успех ти желая  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 3 046
И аз се присъединявам към мнението на другите - събирай си багажа и заминавай!
Според мен е уплашен, не всичко се развива по предварителните му планове, няма приятели и познати, само колеги, парите летят по-бързо, отколкото ми се иска и се страхува дали ще се справите. Но няма да си признаем, защитната му реакция е да се държи дръпнато и да избягва разговори с теб. Ти също си стресирана от раздялата, пътуването, промяната, детето и то страда от тази ситуация. Няма да намерите изход ако не сте заедно. Кога ще е този момент, когато ще прецените, че вече сте "се уредили" и е време да се съберете тримата? Все нещо ще има още за доуреждане...не, няма да стане така. ЗАМИНАВАЙ! Още ли не си тръгнала  Mr. Green  Hug

Общи условия

Активация на акаунт