Гъбички, вследствие на Диане 35

  • 1 204
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте, нова съм тук и ме извинете, ако такава тема вече е имало или не съм я пуснала в правилната рубрика.

След няколко дни ще стане един месец откакто пия Диане 35. Това са първите противозачатъчни, които съм пила някога.
Гинеколожката ми каза, че вследствие приема на Диане 35 е възможно да ми се получат гъбички. Е, мисля че се получиха - сърене, парене, след ориниране леко зацапване...?!

Как мислите Вие, наистина ли имат такива странични реакции и трябва ли да ги лекувам (да пия допълнително други лекарства - орално, вагинално или просто да започна с промивки - тетра?!)

Благодаря Ви за отговорите!

# 1
  • Мнения: 420
   Възможно е. Непременно трябва да ги лекуваш, защото сами няма да се махнат. При мен се появяват от антибиотици, сапун и т.н. Въобще са голяма напаст и понякога трудно изчезват. Понеже ми омръзна да се мъкна по лекари всеки път и да ме тъпчат с лекарства, докато  открият вярното лечение, аз използвам един бабешки метод и билки, които при мен действат много добре. Ако те интересува ще ти пиша на лични.

# 2
  • Мнения: 3 647
   Възможно е. Непременно трябва да ги лекуваш, защото сами няма да се махнат. При мен се появяват от антибиотици, сапун и т.н. Въобще са голяма напаст и понякога трудно изчезват. Понеже ми омръзна да се мъкна по лекари всеки път и да ме тъпчат с лекарства, докато  открият вярното лечение, аз използвам един бабешки метод и билки, които при мен действат много добре. Ако те интересува ще ти пиша на лични.
pishi i tuka de
  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 858
   Възможно е. Непременно трябва да ги лекуваш, защото сами няма да се махнат. При мен се появяват от антибиотици, сапун и т.н. Въобще са голяма напаст и понякога трудно изчезват. Понеже ми омръзна да се мъкна по лекари всеки път и да ме тъпчат с лекарства, докато  открият вярното лечение, аз използвам един бабешки метод и билки, които при мен действат много добре. Ако те интересува ще ти пиша на лични.
pishi i tuka de
  bouquet

Присъединявам се към молбата! Веднъж съм имала гъбички и дано не ми се случва пак, но е добре да се знае и нещо различно от традиционната медицина- тоест бабешки лек.

# 4
  • Мнения: 420
    Grinning  Бях се зарекла да не пиша във форума конкретно за неща от алтернативната медицина, които наистина са ми помогнали, защото после ме затрупват критични постинги как освен докторите и лекарствата, друго не може да помогне.
      Обаче, явно проблема по тази тема е доста сериозен, защото ме затрупвате с питания по въпроса.
      Обещавам, че ще споделя с вас  и ще пусна рецептата, може би към края на седмицата, защото мъжо сега се изживява като домашен майстор,обърнал е къщата с краката нагоре и не мога да стигна в купа от багаж до записките си, а не ги помня наизуст тези неща.
       

# 5
  • Мнения: 1 858
    Grinning  Бях се зарекла да не пиша във форума конкретно за неща от алтернативната медицина, които наистина са ми помогнали, защото после ме затрупват критични постинги как освен докторите и лекарствата, друго не може да помогне.
      Обаче, явно проблема по тази тема е доста сериозен, защото ме затрупвате с питания по въпроса.
      Обещавам, че ще споделя с вас  и ще пусна рецептата, може би към края на седмицата, защото мъжо сега се изживява като домашен майстор,обърнал е къщата с краката нагоре и не мога да стигна в купа от багаж до записките си, а не ги помня наизуст тези неща.
      

Ok. Ще чакаме и ще разчитаме, че наистина ще споделиш рецептата с нас.

# 6
незнам кой те упреква за такива рецепти но и аз сам една от тази която вярва повече на такива лечения от колкото на антибиотици и други такива лечения които досега не са ми помогнали  моляте напиши я тази рецепта може би ще е полезна на доста хора

# 7
  • Мнения: 3 647
    Grinning  Бях се зарекла да не пиша във форума конкретно за неща от алтернативната медицина, които наистина са ми помогнали, защото после ме затрупват критични постинги как освен докторите и лекарствата, друго не може да помогне.
      Обаче, явно проблема по тази тема е доста сериозен, защото ме затрупвате с питания по въпроса.
      Обещавам, че ще споделя с вас  и ще пусна рецептата, може би към края на седмицата, защото мъжо сега се изживява като домашен майстор,обърнал е къщата с краката нагоре и не мога да стигна в купа от багаж до записките си, а не ги помня наизуст тези неща.
       
Party ще чакаме
аз съм ЗА алтернативната медицина
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт