Колко често правите секс ......У ДОМА?

  • 3 317
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Въпросът е към жените и мъжете.
Говорим за секс с половинките!

# 1
  • Мнения: 2 498
Достатъчно често Wink

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Защо се интересуваш? Норматив ли гониш?
Никога не си броя честотата на половите контакти. Когато се случи и колкото се случи.

# 3
  • Мнения: 13 512
По- рядко е  У ДОМА. По-често - НАВЪН!

# 4
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ами ние в повечето случаи го правим в къщи..........поскоро при мене би трябвало въпроса да е колко често го правя навънка?

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Винаги, когато ни се иска ....

# 6
  • Мнения: 4 555
Изобщо не правя секс извън къщи, т.е. с някой друг, освен мъжо.

# 7
  • Мнения: X
Какво се има предвид под " у дома"?
Колко често изневеряваме или колко често правим секс спонтанно и на различни места,извън къщи -  например докато се прибираме от кръчма вечер?
И в двата случая въпроса не е зададен правилно и всеки разбира различно нещо..... newsm78

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 19:23 от Анонимен

# 8
  • Мнения: 3 537
Какво се има предвид под " у дома"?
Колко често изневеряваме или колко често правим секс спонтанно и на различни места,извън къщи -  например докато се прибираме от кръчма вечер?
И в двата случая въпроса не е зададен правилно и всеки разбира различно нещо..... newsm78

PeaceСъщо не разбрах въпроса и затова се въздържам да отговарям.

# 9
  • Мнения: 31
Ние в повечето случай, да не кажа във всички, го правим в къщи и все по-редко извън Blush

# 10
  • Мнения: 1 612
Изобщо не правя секс извън къщи, т.е. с някой друг, освен мъжо.
И аз така!

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Безумните заглавия на Теми няма да спрат, ми да помислим, дали 3-значките не се преселиха в този форум  Thinking Twisted Evil

# 12
  • София
  • Мнения: 10 858
Безумните заглавия на Теми няма да спрат, ми да помислим, дали 3-значките не се преселиха в този форум  Thinking Twisted Evil

Действително идиотски въпрос ooooh!

Ние го правим само навън. У ДОМА не правим секс. Изобщо. Като ни се доправи - излизаме пред блока Joy

# 13
  • Мнения: 588
Безумните заглавия на Теми няма да спрат, ми да помислим, дали 3-значките не се преселиха в този форум  Thinking Twisted Evil

 newsm10 подкрепям

# 14
  • Мнения: 1 731
Безумните заглавия на Теми няма да спрат, ми да помислим, дали 3-значките не се преселиха в този форум  Thinking Twisted Evil

Действително идиотски въпрос ooooh!

Ние го правим само навън. У ДОМА не правим секс. Изобщо. Като ни се доправи - излизаме пред блока Joy


 hahaha hahaha hahahaТова ме изпълни направо.Хахахах,пред блока значи?Съседите свикнаха ли ? Joy

Общи условия

Активация на акаунт