Тризнаци!!!

  • 1 769
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 458
Леле хора, отидох с децата на един рожден ден и там имаше тризначки! Shocked
Като ги видях и изведнъж проблемите ми изчезнаха  Laughing
Замислих се колко пъти ми е било трудно и съм си мислила, че не мога да издържам повече..... ами с три  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Тогава си помислих, че колкото и да си мислиме че ние трудно, винаги има и по-трудно  Twisted Evil  Е разбира се има и по-лесно но за него не ми се мисли  Wink
На същия този рожден ден имаше още две двойки близнаци  Wink , та се оформи една голяма агитка на близнаците. Родителите на всяка двойка твърдяха, че тяхните деца изобщо не си приличат докато видиш ли другите са като капки вода.  Laughing  Laughing  Laughing
 Thinking  аз пък все си мислех че моите деца наистина се различават Sunglasses

# 1
оХ,ТРИ БРОЯ ЗА ГЕРОЯ.Леле,тея хора дето ги имат сигурно лудички стават.

# 2
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Имам едни познати Тризначки . Баба им си е взела две години неплатен отпуск да помага при гледането. Сега една от тях има близначки, другата -две момиченца с точно една година разлика- родени са на една и съща дата, а третата за сега има само едно момиченце. На баща им му се плаче за момченце Grinning , което е повод за шеги. Той се шегува" Вече не сме за канене никаде - толкова народ станахме" А забравих -тризначките и майка им са родени на една и съща дата Laughing . Много късметлийско Laughing

Общи условия

Активация на акаунт