Има ли фенове на АЛАМИНУТ

  • 1 502
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
Напоследък това е предаването, което истински ме забавлява  Laughing
Има ли фенове  newsm78

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Страхотно е! Невероятни актьори! От сърце се смея!  Peace

# 2
  • Мнения: 5 622
Има известни попадения, да. Но като цяло не го следя. Ако се падне да го гледам е ОК

Аз сега чакам с нетърпение "Комиците". Смятам, че ще бъде забавно съдейки по рекламата  Crazy

# 3
  • Мнения: 338
Да, аз съм им голяма фенка.Много са готини. Hug

# 4
  • Мнения: 92
И аз го харесвам това предаване!Много ме разсмива. Joy

# 5
  • Мнения: 352
Напоследък е станало доста забавно!Следя го,но чак да съм му фенка немисля.
И аз чакам "комиците" смятам че то ще е страхотно.

# 6
  • Мнения: 834
Ние вкъщи много го харесваме това предаване, истински се забавлявам когато го гледам.

# 7
  • Мнения: 1 520
Има известни попадения, да. Но като цяло не го следя. Ако се падне да го гледам е ОК

Аз сега чакам с нетърпение "Комиците". Смятам, че ще бъде забавно съдейки по рекламата  Crazy

И аз така.

Чакам Комиците, интересно ми е да видя какво са направили там, а и колко ще издържат да са наистина смешни. Първите броеве със сигурност ще са забавни, но след това. Интересно кои ли са в екипа му.
Днес четох че са заснели вече пилотния брой, бил сниман в клуб Дали.

# 8
Има. И аз се разписвам Peace

# 9
  • Мнения: 181
 GrinningИ аз ги  харесвам, забавляват ме Laughing

# 10
  • Мнения: 87
Страхотно предаване с интелигентен хумор!

# 11
  • Мнения: 6 417
Има известни попадения, да. Но като цяло не го следя. Ако се падне да го гледам е ОК

Аз сега чакам с нетърпение "Комиците". Смятам, че ще бъде забавно съдейки по рекламата  Crazy

И аз така.

Чакам Комиците, интересно ми е да видя какво са направили там, а и колко ще издържат да са наистина смешни. Първите броеве със сигурност ще са забавни, но след това. Интересно кои ли са в екипа му.
Днес четох че са заснели вече пилотния брой, бил сниман в клуб Дали.

В екипа са Къци Лафазанов, Христо Гърбов  и Любо Нейков.  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 588
На мен пък това предаване ми е адски скучно, Thinking а скечовете им са адски тъпи, почти не го гледам  Rolling Eyes Дано Комиците - да са по-смешни, но то със сигурност ще е така, там актьорския състав е добър доста като комбинация Sunglasses Wink

# 13
  • Мнения: 321
Напоследък е станало доста забавно!Следя го,но чак да съм му фенка немисля.
И аз чакам "комиците" смятам че то ще е страхотно.
и аз така Peace

# 14
  • Мнения: 53
Да, гледам го, но чак пък фен  Tired Днес гледах стари предавания, и повечето скечове се повтарят  newsm78 Изчерпали ли са се вече  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт