Развитие

  • 744
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте  имам проблем.Бебо навърши 7м преди 3дена; като го вдигна си държи главата горе;стои около 20сек седнал сам ;обръща се от гръб по корем но неиска да си изправи главата ;като го вдигна да стъпи си сгъва в повечето случаи крачетата.Има ли значение че е момче .Моля ви пишете как е с вашите деца.

# 1
  • Мнения: 113
Здравей, няма никакво значение, че е момче, двигателното развитие има определени норми, които трябва да се покриват на определена възраст. А на тази възраст трябва вече да стои на крачетата без да ги сгъва, да може да си вдига главата когато е по корем (това трябва да го може още около 3 месечна възраст, ако не се лъжа). Т.е. с две думи имате изоставане в двигателното развитие според мен, тъй като и ние сме така, мога да го твърдя. Нужна ви е рехабилитация, с която да наваксате това изоставане. Намерете си добър рехабилитатор и спокойно, нещата са поправими! Успех!   bouquet

# 2
  • Мнения: 3 456
Здравейте  имам проблем.Бебо навърши 7м преди 3дена; като го вдигна си държи главата горе;стои около 20сек седнал сам ;обръща се от гръб по корем но неиска да си изправи главата ;като го вдигна да стъпи си сгъва в повечето случаи крачетата.Има ли значение че е момче .Моля ви пишете как е с вашите деца.
А личната му лекарка, какво казва ?

Общи условия

Активация на акаунт