"Зара" идва в България!

  • 9 703
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 063
Ето тук може да се прочете статията, вчера го видях: http://www.dnevnik.bg/show/index.php?storyid=305403
Е, в аутлетите, но...

# 1
  • София
  • Мнения: 1 105
А какво точно е аутлет? Вече на два магазина видях такъв надпис? Blush

# 2
  • Мнения: 1 339
В аутлетите продават дрехи от стари колекции на по-ниски цени (-50%, -70%)
В един аутлет в който ходих имаше и дрехи с дефекти така че когато си купувате дрехи от такива магазини ги оглеждайте хубаво!

# 3
  • Мнения: 2 196
Хм,защо първо аутлет?
Не трябва ли първо магазин да има?
Май ще ни използват ,за да си продадат това,което не са могли да изчистят по разпродажбите.

# 4
  • Мнения: 1 722
Хм,защо първо аутлет?
Не трябва ли първо магазин да има?
Май ще ни използват ,за да си продадат това,което не са могли да изчистят по разпродажбите.


Точно, за да отворят магазин не им отговаряме на условията, а за да си пласират старата и залежала стока сме много подходящи!

# 5
  • Мнения: 1 063
Май ще ни използват ,за да си продадат това,което не са могли да изчистят по разпродажбите.

Да, и аз разсъждавам в тази посока, Зара, но все пак не заслужаваме ли нова колекция? Още повече, че нашите магазини са тип бутици, а не вериги, както е в някои европейски градове, т.е. пазарът ни го позволява.

# 6
  • Мнения: 5 313
Май ще ни използват ,за да си продадат това,което не са могли да изчистят по разпродажбите.

Peace Peace Peace

# 7
  • Мнения: 2 196
На разпродажда цените се намаляват с 50%-70%/например/.
Обаче аз си мисля,че в този аутлет цените няма да са такива,защото, видите ли,това е Зара.
Да ама ''Зара'' не е висша мода ,за да държи високи цени.Това са си най-обикновени дрехи среден клас като Манго,Бенетон,Тера нова.
 Но пък има хора,който ще ги платят тези цени,само защото дрехите носят тази/или подобна на нея /марка. Още повече, че нашите магазини са тип бутици, а не вериги, както е в някои европейски градове, т.е. пазарът ни го позволява.
[/quote]
 Peace

# 8
  • Мнения: 1 096
Чак пък аутлети...
Зара не са чак такава марка от висок клас. Според мен няма да са на загуба ако отворят един нормален техен магазин Rolling Eyes

А в Слънчев бряг какво ли вече не направиха. Толкова се разрастна, но не стана по-хубаво Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 5 622
И аз се чудя какви аутлети, какви 5 лева.....Та техните неща са евтини по принцип, интересно, ако ги продават с 50-70% на какви ли цени ще бъдат? А има и друго, както всяко нещо в БГ, ще продават дори и най-евтината стока на безумно високи цени, за да си мислят непросветените, че си купуват кой знае какво...Като Манго..Ако разлепите нашите етикети и видите техните, оригиналните, ще разберете, че тук продават стоката си на много завишени цени  Sick  Stop

# 10
  • Мнения: 13 512
..... с боклуците си . Аз не съм чувала Зара да има аутлети в Европа...те да не са Ралф лаурен или Мис Сиксти? Майтап си правят с нас вече-  на контейнер за отпадъците си ни превръщат, а ние едва ли не червен килим трябва да им опънем. На разпродажби видях детски обувки по 8-10 евро, блузи по 5 ...ха да видим дали ще са цените и тук такива или ще си  разчистват складовете и ще продават на безумни цени. Не искам и да чувам за тях даже! " Представители на търговския сектор у нас обясняват, че България засега не е достатъчно голям пазар за известната верига."- а за боклуците им-ставаме...айсиктир оттука!

# 11
  • Мнения: 764
Цените въобще няма да са ниски като за дрехи от стари колекции.Зная го,защото щях да ставам представител в нашия град.Отказах се обаче като чух условията и цените.Наистина подигравка,че какво му е на нашия пазар.Българина се облича добре.

# 12
  • Мнения: 1 063

Това имам предвид, т.е. многоточието след моето "но" в първия ми постинг!
В друга тема (Дика) се жалвам, че напоследък аз лично виждам само боклуци в сходните магазини. Питам се - това ли е модата или ни вземат за балъци нещо?
А имала съм страхотни нещица от Зара, тази есен харесах 3 палта от сайта им - стилни, елегантни, но да им видим и на тях материите (че и цените)!
Сега видях, че някой вече е пуснал темичка преди дни, съжалявам. Ето я: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=157656.0

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 14:08 от Ив

# 13
  • Мнения: 1 358
На вън има аулети за всички марки.Каквото остане след разпродажбите заминава за там. Този тип магазини не изглеждат особено приветливо.Навсякъде е само кошове и трябва да ровиш като мишка.Ако имаш търпение , можеш да откриеш добри неща. Незнам как ще е в БГ , но тук продават и обувки и парфюми.
Но не е по ефтино от разпродажбите.Просто магазините трябва да освободят място и затова има аулети.

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 14:10 от Galeto77

# 14
  • Мнения: 13 512
Просто магазините трябва да освободят място и затова има аулети.


е, ето сега ще могат да си разчистят и аутлетите !

Общи условия

Активация на акаунт