Препоръчайте добър детски нефролог във Варна

  • 15 131
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 199
Здравейте, има ли някой, който може да ми предложи добър детски нефролог във Варна?

Моето бебче се роди с бъбречни аномалии, от което следва да му се правят редовни прегледи. В началото ходихме до София, но много ни затруднява  пътуването до там и се замислям дали да не  се ориентираме към някой специалист във Варна. Разбира се бих искала да избера най-добрия, а идея си нямам кой е той.. newsm78

Ще се радвам ако ми дадете вашето мнение и ви благодаря предварително на всички.

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 16:31 от venira

# 1
  • Мнения: 17 402
Само един е детският нефролог във Варна- доц. Близнакова. Тел. 0887/366652- има частен кабинет, мисля, че преглежда и в Майчин дом. Може и да ви разочарова малко( като човек), но тя е единствена просто.

# 2
  • Мнения: 1 640
Наистина Близнакова е единствената.Преглед и ехография струват 35 лв.Часове се записват поне 10 дни преди желаната дата.Докторката работи в отделение в Терапията,но там  преглежда лежащо болните от отделението.По здравна каса -не!Само платено или ако детето е постъпило в отделението.Това знам аз.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 199
Ох да ви кажа на мене честно не ми се понрави много доц.Близнакова  Sad
Два пъти ходихме при нея и нещо не ми направи много добро впечатление. Повече се интересуваше от парите, които ще получи, отколкото да помогне на детенцето. Предо около 2 месеца лежахме в София в Детска Нефрология към Педиатрията и там докараха едно бебче от Варна в тежко състояние именно заради доц.Близнакова. Нещо беше объркала и доста негодуваха срещу нея в болницата  Sad
Сега след всичко това, не ми се иска да ходим много при нея именно и затова пуснах тази тема Sad

# 4
  • Мнения: 1 640
Много съжалявам за тази ПАТОВА СИТУАЦИЯ,в която сте поставени-без изход.А уж сме голям , вече и европейски град,а човек не може да получи адекватна помощ за детето си.Моето пък е с атоп.дерматит и вече отдавна се самолекуваме,защото лекарите само козметика препоръчват,а не някакъв ефикасен метод на облекчаване на сърбежите и дори не вземат насериозно проблемите ни,а си изпяват песента,която пеят на всички пациенти,т.е.едно и също препоръчват на всеки-ако помогне,помогне,ако не , не и толкова.Та аз  от форума научих 100 пъти повече , отколкото от двете дерматоложки!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 634
Ох да ви кажа на мене честно не ми се понрави много доц.Близнакова  Sad
Два пъти ходихме при нея и нещо не ми направи много добро впечатление. Повече се интересуваше от парите, които ще получи, отколкото да помогне на детенцето. Предо около 2 месеца лежахме в София в Детска Нефрология към Педиатрията и там докараха едно бебче от Варна в тежко състояние именно заради доц.Близнакова. Нещо беше объркала и доста негодуваха срещу нея в болницата  Sad
Сега след всичко това, не ми се иска да ходим много при нея именно и затова пуснах тази тема Sad

Абсолютно съм съгласна.Аз по-подкупна жена не съм виждала,ужасна е.Интересува се само и единствено от парите и гледа да претупа на бързо.Толкова много съжалявам,че се наложи да ходим при нея-но нямахме друг избор.Имам и други познати,които са ходили при нея заради децата си-е един доволен не съм видяла.И прецедурата и е една и съща-"има ли с проблемни бъбреци в семейството", "възпален пикочен мехур и възпален ляв/десен бъбрек"айде сега Аб и после пак всичко от начало.
Нямам думи аз за нея-но за съжаление наистина няма друг специалист във Варна .

# 6
  • Мнения: 446
И аз нямам добри впечатления от Близнакова, още преди 7-8 години синът ми й беше пациент. Проблемът, с който после успешно се справи педиатърката ни, беше преекспониран до безобразие, за да си купуваме книжките й и да ходим едва ли не всяка седмица на контролен преглед. Така лечението ни дефакто се забави с около месец.

# 7
  • Мнения: 1 640
Има черен списък на акушер-гинеколозите във Варна,но трябва да направим генерален/общ/ ЧЕРЕН СПИСЪК НА ЛЕКАРИТЕ/изобщо/ в града ни.Ще е полезно за всички нас!

Общи условия

Активация на акаунт