искам бебе

  • 1 029
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
здравейте аз се казвам ани и много искам беб4е,но ве4е 3 године не става Cry Cry Cry

# 1
  • Мнения: 569
Не се предавай Ани. Тук ще срещнеш много жени с твоята надежда за бебе и много такива които вече имат бебе след дълго очакване,затова бъди силна и вярвай.

# 2
  • София
  • Мнения: 35 812
На лекар ходила ли си, правени ли са някакви изследвания?

# 3
  • Мнения: 7 718
1. Спермограма в клиника по стерилитет.
2. Фоликуметрия.
3. Репродуктивни хормони.
4. Тест за проходимост на тръбите.

# 4
  • Мнения: 30
правили сме много изследваня и причината е мъжки фактор.Моят миличък има азооспермия -дано има шанс и за нас

# 5
  • Мнения: 1 612
Защо не пробвате АРТ?

# 6
  • Мнения: 30
ами чакаме да видим лекарите какво ще кажат .
Все още правим изследваня

# 7
  • Мнения: 4 298
Най-важното в случая е да направите биопсия на тестисите и оперативна диагностика на канали. Колкото и да лекувате консервативно, основният въпрос е дали има живи сперматозоиди в тестисите.
По-подробно опиши какви изследвания сте правили, при кои лекари ходите и т.н?

# 8
  • Мнения: 30
правихме 3 спермограми-и трите с тази диагноза
изследвахме хормони,правихме микробиология,разширени спермограми,генетични изследваня,и всички изследваня са добри.
Аз и сапруга ми ходим в клиниката на Щерев при д- р Бъчваров-сега ни предстои да направим една спермо култура и ще видим на таМ  newsm78

# 9
  • Мнения: 4 298
Лечение какво сте провеждали? Има ли някакви промени след него?
От кога знаете за този проблем? И защо досега не сте обмисляли с доктор биопсия на тестис?
Ако микробиологията е добре, няма какво да се маете и да се чудите. Обсъдете го и с друг андролог.

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 12:21 от *vera

# 10
  • Мнения: 30
в момента пием ciprobay -все още не знаем дали ни са помогнали тези таблетки.
След седмица сме на консултация при Бачваров ,тои каза че ако няма подобрение тогава вече можем да мислим за биопсия .
Обаче от факта че може да се стигне до биопсия мъжа ми изпада в стрес, много го е страх миличкият ми Cry

# 11
  • Мнения: 4 298
Ciprobay са ви назначили поради наличие на микроорганизми предполагам  Rolling Eyes. Хубаво е да минат поне десет дни, след спирането му и да направите контролна микробиология.
Мъжа ти няма от какво да се страхува толкова физически. Не е тежка операция. Най-страшна е неизвестността. А без биопсия ще сте на сляпо и ще гадаете.
Прочети тази тема, ако не си я чела вече:
Биопсия

# 12
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И аз искам много бебче, но вече една година работим по въпроса безуспешно. Имам зад гърбът си едно раждане и един аборт по мое желание от предишен брак, което ме кара да мисля, че проблемът не е в мен, но при все това се каня да се изследваме с приятелят ми макар че той не е възторжен от идеята да си прави спермограма, но  ако трябва насила ще го завлека. Не знам дали има значение възрастта (28г.) но първата ми бременност беше на 18 и се случи в рамките на 6 мес. а сега незнайно защо не се получава при все, че спазваме всякакви препоръки за кандидат родители newsm78

# 13
  • Мнения: 4 324
Имам зад гърбът си едно раждане и един аборт по мое желание от предишен брак, което ме кара да мисля, че проблемът не е в мен

Здравей,
първо добре дошла във форума и да не се задържаш дълго тук Simple Smile

За съжаление това че имаш раждане и аборт не значи че при теб всичко е ОК. Съществува т.нар вторичен стерилитет Sad Проследи си цикъла и виж имаш ли овулация и нека партньора ти направи спермограма, важно е!

Общи условия

Активация на акаунт