мнения за спирала manhatan?

  • 593
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
Какво мислите за тях и каква бихте ми препоръчали,да не слепва миглите .

# 1
  • Мнения: 2 414
Аз съм имала една-беше в една бяла опаковка-нищо друго не мога да се сетя.... Embarassed
Не бях очарована от нея,не беше лоша,но нямаше забележим ефект.

# 2
  • Мнения: 5 362
Преди време си купувах от тях.Доволна бях.

# 3
  • Мнения: 1 725
Аз ползвам една в бяла опаковка за чуствителни очи, като ефект не е нещо изключително, но наистина не дразни и зачервява очите. Мисля че като цена/качество са добър вариант спиралите им.

# 4
  • Мнения: 2 414
Аз ползвам една в бяла опаковка за чуствителни очи, като ефект не е нещо изключително, но наистина не дразни и зачервява очите. Мисля че като цена/качество са добър вариант спиралите им.
И мойта беше същата. Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 1 654
Аз съм имала една-беше в една бяла опаковка-нищо друго не мога да се сетя.... Embarassed
Не бях очарована от нея,не беше лоша,но нямаше забележим ефект.

В бялата опаковка е за чувствителни очи-ползвам такава. Няма ефектът на Архитект, но пък не ми дразни очите. Не съм я сменяла от доста време Peace

# 6
Купувала съм веднъж, изобщо не бях доволна.

# 7
  • Мнения: 1 378
Не ми харесват спиралите им.Има къде по добри за същите пари.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 159
Два пъти си купувах - една дето само удължава /не ми се рови да видя как се казва/ и като поостаря ставаше за нещо и професионалната, която подарих на сестра ми. Но аз в никакъв случай не мога да съм критерий, защото единствените 2 спирали, които хем не ми дразнят очите, хем ми харесват като ефект, струват общо 5,50 лева. Но пък за сметка на това сестра ми има завидно количество спирали.

Общи условия

Активация на акаунт