Отговори
  • Мнения: 523
здравейте момичета:) аз съм бети и имам син на 2 годинки и си признавам със срам, че за първи път четох по-сериозно тази част от форума. Embarassed
от няколко дена съм хем тъжна хем ужасно горда. Тъжна защото всеки ден пощата и ай се кю-то ми има информация за Дари и Цвети, с апели за помощ. А това е кошмара, която всяка майка силно се моли да не приживее.
А горда, от това, че форум бг-мама показа каква огромна сила сме и че може да се помогне, дори и с малко...
"МНОГО СМЕ СИЛНИ СМЕ" това си повтарям напрекъснато.
Та стига емоции, въпроса ми изникна докато се рових във форума и се оказа, че има още деца освен дара и цвето, за които трябва да се събират пари.
Не знам дали аз не съм гледала добре, но не може ли да се закачи една тема, където да се събере информация за всички действащи кампании за събиране на пари, конкретно за дечица, които ще им се правят животоспасяващи операции в чужбина. (За сега прочетох за дари, цвети, денко, мисля и вальо... сигурно има и други... ) Така че лесно да се знае кое дете има нужда, как се развива кампанията, колко пари са събрани... въобще да е някак си на едно място информацията.
лека вечер и да се опитаме да дадем още малко и да помогнем пак! За дара остават още доста пари за събиране...

# 1
  • София
  • Мнения: 2 210
Ето тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142671.0
са събрани последните форумски призива.

# 2
  • Мнения: 523
да това имах предвид Laughing ама не виждам всички

Общи условия

Активация на акаунт