Спешно силиконови лепенки за белези - как?

  • 3 122
  • 3
  •   1
Отговори
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Купихме силиконови лепенки за белега на внучката ми, който е много малък, но е на брадичката и от двата мехлема, които купихме не се получи ефектът, който очаквахме. Днес залепихме първата лепенка  Sad От указанието разбрахме, че се сменя след 4 часа, следващата след 8 и така докато свикне с нея.  Въпросът ми е трябва ли преди залепване да се почисти специално кожичката, защото тя сама си я отлепи много лесно и т. к. не бяха минали 4 часа, отново си я залепи, но ми се струва, че това не беше добре с оглед резултата, който очакваме. Ако някой има повече информация, моля да се отзове  Praynig

# 1
  • Вече на село
  • Мнения: 569
 Praynig Praynig Praynig

# 2
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Здравей. Ако са тези силиконови плаки,за които си мисля-тук има доста информация.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=126389.0
Ние ги ползвахме за дъщеря ми,но на тялото.За лице не знам дали са подходящи.
Слагахме ги първия ден 4 часа,втория-6 ч. и така ...по упътването.
Плаката се измива с хладка вода и мек сапун,белега също трябва да е измит и добре подсушен.
Дано имат желания от вас ефект.Успех!

# 3
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Bebeto74, благодаря за отговора. Не можахме да спазим часовете 4 и 6, защото лепенката непрекъснато се отлепва и внучката ми сама си я мие и залепва отново. През нощта се отлепила и залепнала на косичката. Чудя се как да я залепим трайно и ако няма такъв начин, дали само през деня с непрекъснато лепене, както беше днес, ще се получи ефект. А през нощта  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт