Proteus Mirabilis

  • 6 011
  • 7
  •   1
Отговори
  • Ruse
  • Мнения: 390
утивам при ли4ния с оплаквания за цистит,пускат ми изследвания за стирилна урина и резултата е Протеус Мирабилис пове4е от 10 на пета степен.някой имал ли е такава бактерия и как се е излекувал.Помагаите 4е е отврат Sad

# 1
  • Мнения: 1 802
Микробно число над 10^5 е сериозно. Няма ли антибиограма към какво е чувствителна бактерията за да се лекуваш? Все пак това число е показател за по задълбочени изследвания!  Може и външно замърсяване да е, ако искаш пусни си още една стерилна урина за всеки случай! Но щом имаш оплаквания е възможно и наистина да я има бактерията... Успех!  Hug

# 2
  • Ruse
  • Мнения: 390
направих си антибиограма -тази бактерия е 4увствителна на вси4ки антибиотици.сега 4-ти ден пия Акцеф но не съм се излекувала Cry

# 3
Здравейте Момичета .Отдавна чета всичко от сайта . Много неща научих от вас и съм страшно благодарана. Имам конкретно питане От 5 години се боря с протеус  и не мога да се преборя. Ходя при д-р Иво Тодоров Изписа ми клацид и зинат но ми помогнаха за два месеца. При кого да отида в София .Моля помогнете ми. Миналата годин азабременях но направих спонтанен заради протеус.

# 4
Да не те плаша,но на сестра ми детето,от половин година е с протеус.Пият антибиотик,и след известно време пак се появяват.Ходиха чак  в София заради тези бактерии-при д-р Буева и в мед.център "ДЕТСКО ЗДРАВЕ".
Пусни 2,3 стерилни урини.Правят се много изследвания,за да се открие причината.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 966
Рени,писах ти на лични

# 6
Искам  да питам има ли някой  който  е забременял с протеус или е имал протеус по време на  бременноста.Моля ви  отговорете ми.

# 7
Тия Протеуси ги влача вече 10-ти месец!!!
Пил съм :
Ципрофлоксацин
Доксициклин
Амоксиклав
Метронидазол
Азатрил
Таваник
Леклоклар
Фасижин
Гентамицин (Мускулно)
Метронидазол (Венозно)
Уростим..
Дано не съм пропуснал нещо...

В момента съм на Терцеф (Венозно)

Няма оправия.Един ден не съм се чувствал, като хората!

Общи условия

Активация на акаунт