препоръчайте добър педиатър-невролог

  • 1 774
  • 4
  •   1
Отговори
Племенницата ми е с диагноза хипотонична квадри пареза[мозъчно заболяване].засегнат е говора,умственото и физическото състояние.сега е на 5год.,а от 3год.е започнато лечение ,но без видим ефект.много е нервна,капризна,не се храни и няма спокоен сън.изпада в нервни кризи,плаче неутешимо, хапе си ръката до кръв.водена е на преглед в софия,пловдив и гърция.,но явно не можем да попаднем на точния лекар.препоръчайте ни добър педиатър-невролог.

# 1
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Ние ходихме при д-р Литвиненко. Педиатърката ни го препоръча.  Работи в Центъра по детско здраве
http://detsko-zdrave.hit.bg/

# 2
  • Мнения: 190
Ние ходим при д-р Христова, преди преглеждаше в Детско здраве, а сега в Токуда болница - понеделник сутрин и сряда следобед. Работи и със здравната каса, направление за педиатър или за детски невролог.

# 3
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Ние ходим при д-р.Христова.За болница Токуда трябва направление за педиатар №17 и предварително записан час .Това е тел.4034000 на главна регистратура трябва да ви свържат с детско

# 4
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Моето дете е със същата диагноза и на същата възраст. Не зная какво точно е състоянието на Вашето дете, но всичко , което описвате ми е до болка познато. Независимо от еднаквата диагноза , децата се развиват по различен начин, може да ми пишете на лични, но Ви е нужна регистрация. Не мога да препоръчам лекар, защото съм ходила основно само при един.

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 23:25 от ljuboznatelna

Общи условия

Активация на акаунт