ОКАЧЕНИТЕ ТАВАНИ?

  • 1 327
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 227
Какви са цените на окачените тавани, не много извъртяни модели, но интересни с лунички и т.н. Много ми харесват и мисля при следващия ремонт да направим така таваните на всички стаи и коридора. Апартамента е около 100 кв.
Благодаря предварително за инфото!   bouquet  Hug

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 180
И ние мислим да слагаме окачен таван в банята и всекидневната. Ще питам мъжо колко ще ни излезе и ще ти докладвам.когато върне от тренировка

# 2
  • София
  • Мнения: 978
Цената на труда при направата на окачен таван от гипсофазер или гипсокартон е от порядъка на 15-18,оолв/м2. Цената на гипсокартон с дебелина 9мм е 4,50лв/м2 /цените са средни за гр. София/.

# 3
  • София
  • Мнения: 978
Щях да пропусна и ъгловите профили , те са в ценови диапазон от 3.50лв / бр. до 6.00лв/бр. дължините са им 2.5м и е препоръчително да използваш алуминиеви, а не PVC

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Майсторът, който ще прави нашите тавани каза 25 лв/кв.м. за гипскартона и 65 лв. за хънтъра - това е всичко - и труд, и материали.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Майсторът, който ще прави нашите тавани каза 25 лв/кв.м. за гипскартона и 65 лв. за хънтъра - това е всичко - и труд, и материали.
Мда, някъде толкова и на нас ни казаха Peace

# 6
  • Мнения: 2 005
а мислите ли,че окачените тавани са ефикасни,ако искам да скрия течове отгоре,които съседите така и така няма да си оправят?Дали няма да се появят пак след време?Много се чудим с мъжа ми

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Ами ние мислим така да скрием тръби. А за течове, ако са перманентни не те съветвам да използваш окачен таван. Това няма да оправи положението, само ти няма да го виждаш. Но ако е имало теч и е било инцидентно - защо не! Успех!

# 8
  • София
  • Мнения: 6 522
за баня от 3 кв.м. ми взеха 150 лв.- окачен таван с дишащи плоскости + 3 лампи тип луни ( насочващи се) с влагоустойчиви дросели + труд

# 9
  • Мнения: 6
а мислите ли,че окачените тавани са ефикасни,ако искам да скрия течове отгоре,които съседите така и така няма да си оправят?Дали няма да се появят пак след време?Много се чудим с мъжа ми
Ако си сложите Армстронг само с цел да прикривате грозните петна, ще можете сами много лесно да си сменяте панелите ако се зацапат нещо.

# 10
  • Сливен
  • Мнения: 295
На мен за две бани от по 4 кв. тип армстронг с поставянето на 10 бр. лунички ми взеха общо 150 лв - не се включва само стойността на луничките, защото аз си ги избирах и са доста скъпи. Само луничките с трансформаторите са ми 100 лв.

Общи условия

Активация на акаунт