кондиломи-HPV?

  • 767
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте, на 25години съм и съм от Варна. Преди няколко месеца ми откриха тази ....диагноза или и аз не знам как да се изразя.От тогава няма оправия - пих антибиотици, гориха ги с ток и пак не се махат!!!Казаха ми и че ако реша да раждам и те са в активна форма - трябва да не раждам по естествен път!!!Моля ви ако някоя от вас се е лекувала от такова нещо-да сподели как се е справила, защото съм доста притеснена. А ако може и да ме насочите към добър лекар (гинеколог) във Варна, който да ми помогне....Предварително много ви благодаря!!!

# 1
Здравей. Не знам кой те е насочил към горенето с ток. Преди няколко години имах същия проблем. Това е венерическа болест. Отидох при личният лекар и след преглед  с направлвние към гениколог ме изпрати с тази диагноза. Гениколожката ми изписа едно лекарство, което(мила, нека не ти звучи много страшно) се използва при лечение на ракови образования, защото кондиломата, както ми обясни тя е вид подобно образование. Това лекарство представляваше течност в шишенце и отделно тампони, с които се тушират брадавиците. Много е важно да знаеш коя е "майката" и да я мажеш най-обилно. И така сутрин и вечер, точно определени дни, тъй като лекарството е много силно. Тушира се по схема. Започват да изгарят, стават нещо като язвички и след няколко дни изчезват, без да остава никакъв белег. За съжаление не помня как се казваше лекарството, но името идваше от корене на болестта. Напълно е лечимо, но трябва да вземеш незабавни мерки. Много е неприятно, но няма страшно - лечимо е. Скорошно оздравяване и ...секс...само с презерватив, защото това е полово-предавана, венерическа болест.

# 2
  • Мнения: 26
лекарството се казва Solcodgin и наистина е много ефикасно и аз с него се излекувах.но трябва много упоритост.на мен на два пъти ми излизаха.но после докато бях бременна не са ми се появявали.иначе докато бях във Варна ме лекуваше д-р Узунов.

Общи условия

Активация на акаунт