В какво съотношение приготвяте вода -кис. мляко ?

  • 6 574
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
ЗДр. мами ,мисля си отскоро и аз да премина на кисело мляко , з-то вече сме на 1г. и 3м. ,но не знам в какво съотношение да го приготвя .И още нещо в тази връзка ,кое кисело мляко е за предпочитане това с 2% или с по- висока масленост ?

# 1
  • София
  • Мнения: 10 825
Не разбирам защо ще слагаш вода в киселото мляко?! newsm78
Както многократно сме говорили малките деца се нуждаят от пълномаслени млечни продукти! Те са им нужни за изграждането и развитието на мозъка

# 2
  • Мнения: 2 005
И аз съм на мнение ,че не трябва да го разреждаш млякото NaughtyВече сте достатъчно големи и няма нужда HugНие сме на 1г. и 6м. и до скоро моето Педи ми каза да му давам 3,6%масленост,но вече от 2 седмици сме на 4,3% на Данон и много му харесва.Много явно го показва JoyТака,че не му мислете,а започвайте  chefНяма по-хубаво нещо от киселото мляко и то точно сега през зимния период,когато храната трябва да е богата на калций  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 042
Не разбирам защо ще слагаш вода в киселото мляко?! newsm78
Както многократно сме говорили малките деца се нуждаят от пълномаслени млечни продукти! Те са им нужни за изграждането и развитието на мозъка
Peace

Никога не съм разреждала млякото. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 345
ние не сме го разреждали ядем много рядко но с по-висока масленост само си представи ти с айрян би ли се нахранила. Дано пишат още  мами но смятам че не е нужно да се разрежда

# 5
  • София
  • Мнения: 15 215
Моят син харесва киселото мляко само ако е в чист вид-неразредено, неподсладено, без никакви добавки.
Няма нужда да го разреждаш.
Давай пълномаслено мляко-3,6%.

# 6
  • Мнения: 361
Ще следя темата. Интересно ми е как се приготвя Thinking

# 7
  • Мнения: 46 488
Моят син харесва киселото мляко само ако е в чист вид-неразредено, неподсладено, без никакви добавки.
Няма нужда да го разреждаш.
Давай пълномаслено мляко-3,6%.

Дъщеря ми е същата Grinning никога не разреждам и не подслаждам  Naughty
Давам й и с пасирани плодове или бисквити, но най-много яде, ако е натурално  Peace

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Неразредено, натурално, високомаслено! Peace

# 9
  • Мнения: 887
Обикновено,когато давам кисело мляко слагам и бисквити.Само тях разтварям в малко количество вода,за да омекнат.Не слагам никаква захар.

# 10
  • Мнения: 5 362
ЗДр. мами ,мисля си отскоро и аз да премина на кисело мляко , з-то вече сме на 1г. и 3м. ,но не знам в какво съотношение да го приготвя .И още нещо в тази връзка ,кое кисело мляко е за предпочитане това с 2% или с по- висока масленост ?
2%
За вашата възраст не се разрежда.Детето е голямо.

# 11
  • София
  • Мнения: 117
Неразредено, подсаладено и с бисквитка вътре.Обикновено го давам вечер или след обед за закуска.

# 12
  • Мнения: 344
Никога не съм разреждала киселото мляко. Давам го натурално за десерт или с бисквити за закуска.

# 13
  • Мнения: 8 505
Не съм давала кисело мляко вместо АМ.Разреждам го като айрян,когато го давам заедно с принцеса или друга суха храна,а неразредено-когато си поиска между храненията.И в двата случая не подслаждам.

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
С висока масленост /3.6/, защото децата имат нужда от нея за развитието на мозъка. Неразредено, но ако го даваш за вечеря добавяй бисквити или плодове, за да се засити.  Като айрян през деня също можеш да даваш  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт