Гащи бънджи?

  • 531
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Кажете ми някои ползвал ли е тези гащи  бънджи и как се справят децата с прохождането след ползването им.На нас ни ги подариха скоро и се чудя дали да ги ползвам когато пораснем още малко.

# 1
  • Мнения: 2 897
Колко е голямо бебчето?
Аз го сложих в бънджито след седмия месец някъде моя син.Бързо му мина,обаче мерака-за месец,после го прибрахме да отлежава Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 891
Направо ме спасяваха понякога. Много ги харесваше. Друг вариант да изчистя нямаше. Тъй като моите бяха от една приятелка, пружината скърцаше страшно и у нас се чуваше неумолимото скръц-скръц по цял ден. Разбира се не стоеше в тях постоянно.

# 3
  • Мнения: 59
Ами още е много мъничък на 2,5месеца е обаче не познавам никой който да има бънджи и просто ми е любопитно.А пречи ли на прохождането искам да кажа по-бавно ли става или не?

# 4
  • Мнения: 27
Ние също ползвхме бънджи. И при нас беше доста краткотраен интереса.
Не мисля, че ни попречи на прохождането, все още лазим де, но имаме голямо желание да ходим.
Определено много му се радваше кгато го слагахме вътре.
Така че го определям кото по-скоро полезна вещ

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 70
ЗДРАВЕЙ ,ние сме на 6м. и от 4м. я слагам в бънджито,на нашата беба много и харесва.В момента сме го дигнали на високо да не стига пода, а се лушка във въздуха. За мен е голямо улеснение ,защото мога да я оставя сама за малко и да свърша някаквя домакинска работа и няма опасност да падне ,спокойно го ползвай на детето ще му хареса и по лесно ще проходи.

# 6
  • Мнения: 1 294
Преди 2 седмици водих малката на ортопед, профилактично.Той ме посъветва да я сложа  в бънджи и проходилка най-рано от началото на 7-ми месец и в никакъв случай детето да не прекарва целия ден в такива забавления.Също така ми каза, че по никакъв начин не влияе на прохождането.

Общи условия

Активация на акаунт