Раждалите в Окръжна П-в - мнения?

  • 529
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Искам да попитам мамите раждали в Окръжна б-ца в Пловдив, с какви впечатления са останали? За персонала, отношение към бремените, обстановка? Доктора при който ходя работи там, но се чудя дали болницата е прилична Rolling Eyes. Защото какви неща се чуват за Пещерско - хлебарки, мърсотия, няма топла вода ooooh!. Имам време още, но от рано да знам Wink, ако трябва да се преориентирам.

# 1
  • Мнения: 420
 Grinning Зависи към кое отделение работи твоя доктор. Моя приятелка ради в отделението по стерилитет и там отношението на персонала е перфектно. Имат и ВИП стая. За другите отделения не съм чувала много добри отзиви.

# 2
  • Мнения: 105
Май ще трябва да отида на място, да разпитам и да разгледам  newsm78. За ВИП стаите разбрах че ги имат във всички отделения, и цената им е 30лв. на ден.

# 3
  • Мнения: 49
Аз раждах там.Специално родилното е ремонтирано,стаите са чисти-на тетакот и санитарките мият и бършат всеки ден.Стаите са 2-ки или 3-ки всяка с отделна баня и тоалетна. Топла вода имаше постоянно.За лекарите и сестрите не мога да кажа-всеки е различен-има ги всякакви,но повечето санитарки са ужасни!Постоянно те крънкат за почерпки.А аз мислех че на Пещерско всичко е по-добре!А, забравих да ти кажа че в Окръжна трябва да си носиш всичко за теб и бебето,от чаршафите до вилицата!Пожелавам ти леко раждане каквото и да решиш за болницата! newsm10 smile3504

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Цитат
За ВИП стаите разбрах че ги имат във всички отделения, и цената им е 30лв. на ден.
Септември лежах за задържане във ВИП стая в отделението по стерилитет и цената за 7 дена беше 50 лева. Останах много доволна от условията и отношението на персонала.

# 5
  • Мнения: 420
    Grinning  Останала съм с впечатлението, че дори при докторите и сестрите всичко да е наред, санитарките развалят и най-идиличната картина по болниците.
     Пиша това, за да вметна, че в отделението по стерилитет по някакъв начин са успели да ги култивират. Сравнително възпитани са и е немислимо да си искат каквото и да е. Единствените негативни отзиви в това отделение са към лаборантката Тилкова - жената все се мъчи да изчука нещо частно от пациентките.
     Това отделение го водят за елитно. Не съм чула да има оплаквания от него.
     Но е желателно все пак доктора ти да е от там.

# 6
  • Мнения: 105
Благодаря ви момичета   bouquet! На мен ми се искаше да раждам в Селена, и ако е нормално раждане може би ще е там, но ако се наложи секцио....не можем да отделим 1000лв. само за самото раждане, колкото и да ми се иска. Така че за това проучвам и други възможности.

Общи условия

Активация на акаунт