как намерихте някой да ви помага в домакинството?

  • 625
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 867
през последните няколко месеца веднъж седмично идваше жена да чисти у дома. случайно разбрах, че моя позната търси такава работа и това съвпадна с решението ни да си освободим съботите от ангажименти по дома и да ги посветим на нещо по-приятно. така че реално не съм "търсила" домашна помощница. днес жената ми каза, че има здравословни проблеми и няма да може вече да идва. тя работи на смени и освен моята, чисти още 2 къщи, т.е. на практика няма почивен ден. лекарите са я посъветвали да почива повече.
та сега не знам къде да търся. може ли да се има доверие на човек, препоръчан от агенция и как познавате, че това е "вашият" човек? изобщо, по какви критерии се избира измежду напълно непознати хора?

# 1
  • Мнения: 2 161
Чрез познати.Не съм използвала услугите на агенция.

# 2
  • Мнения: 474
Аз предложих на една от чистачките във фирмата, където работя. Хем я познавах, хем знаех, че е много чиста жена и е била санитарка. Вече 1 год. поддържа къщата в изряден и направо дезинфекциран вид.  Laughing  Единствено трябва да се съобразявам с работното й време, но тя в началото на всяка седмица ми казва кой ден ще може да дойде.
Моя приятелка си намери такава жена като попита една лелка в детската градина и тя й каза кои от колежките й чистят домове в извънраб. време. Оказва се, че май те всички правят това, за да си докарат някой лев.

# 3
  • Мнения: 463
Аз предложих на една от чистачките във фирмата, където работя. Хем я познавах, хем знаех, че е много чиста жена и е била санитарка. Вече 1 год. поддържа къщата в изряден и направо дезинфекциран вид.  Laughing  Единствено трябва да се съобразявам с работното й време, но тя в началото на всяка седмица ми казва кой ден ще може да дойде.
Моя приятелка си намери такава жена като попита една лелка в детската градина и тя й каза кои от колежките й чистят домове в извънраб. време. Оказва се, че май те всички правят това, за да си докарат някой лев.

да, най-добре  е нещо такова да се пробва.

# 4
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ще следя темата с интерес.
Вчера специално влизах в подфорума "Помощ в домакинството", нищо не намерих.
Обмислям варианта скоро да се връщам на работа, а никак не ми се ще през уикендите да сме вързани в нас с чистене.  ooooh!
Също така ще съм благодарна да споделите, как намерихте човек, който да се грижи за децата ви, докато сте на работа.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт