Каша или зеленчуково пюре?

  • 400
  • 4
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Майчета ние сме на4 м Смятам изкючително да кърмя до 6.Кажете ми мнения или дайте линкове( може и на английски) с кое е за предпочитане да се захрани детето безмлечна каша, приготвена с кърма иликартофено пюре, съшо с кърма и защо съответното. Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 942
Във библиотеката на този форум има доста интересни статии,защо не започнеш от там?

# 2
  • Мнения: 3 926
Съвет от собствената ми практика - с каквото не те мързи Wink Аз много исках да си пека ориз, да си правя брашно и да правя каша. Като дойде времето хич не ми се печеше ориз, а не харесвам купени каши. Затова изборът падна в/у картофите. Беше зима и бяха чудесон начало. После ги ползвах като основа на всичко, което прибавях към менюто. И сега една от любимите й храни са картофите Simple Smile
Но нистина в Библиотеката има доста материал по въпроса. Успех Grinning

# 3
  • Мнения: 1 043
да темите са доста но избора е личен  Peace аз съм за каша - ориз безмлечен на хип съм заредила и само чакам да навърши 5 и половина за да започна със захранването - но има още мнооого временце -само кадето всички ме юркат да съм захранвала та да съм захранвала и аз купувам ли купувам за да имитирам дейност  Mr. Green
имам и чашки за бебе и шишета дето никога не сме захапвали и сума вида лъжици - каши и чайчета, даже родопски сладки картофки / малко дребнички за да са за порцийка  Mr. Green/
но и картофчето не е лоша идея - не ми се ще да е правено от мен първото нещо което опита / хич неставам за готвачка та знам ли / Rolling Eyes
ние сме още на 3 месеца и две седмици

# 4

Общи условия

Активация на акаунт