Сватба-ресторант Пловдив

  • 59 989
  • 146
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 453
Момичета помагайте моля ви!Изкажете вплечатления от ресторанта от който сте доволни...или от който не сте.Гостите ще са около 120Чакам вашите отговори. HugСтава въпрос за месец октомври,но ми казаха,че трябва да запазим дата и ресторант по от рано.

# 1
  • Мнения: 235
Резиденция Старият Град , от личен опит : чуден интериор , супер обслужване , и без да даваш пари за украса допълнително изглежда страхотно .
Ако искаш да ровя за снимки.
Лошото е че събира към 80-90 човека .Ако ги редуцираш с времето , както става в повечето случаи Simple Smile))
Иначе винарска изба тодорофф също е супер , ама е в Брестовица на около 10 км от Пловдив.
Джия Бийч - отврат обаче разполагат с повечко места и по-ефтини куветри , ама като стане 12 те изритват независимо от милите уговорки в началото.
Турския ресторант "Антик" не е лош , събира 120 човека , обаче пък ще са на 2 етажа
р-т Марица е хубав , ама пак са мили в началото и като стане 12.30 айде чао , независимо от уговорките.
Общо взето това с гоненето го има почти навсякъде затова пазете места в бар след 12.30 ако е вечерна.
Санкт Петербург става ама не си заслужава парите - това което предлагат не стува толкова .
Принцес Тримонциум събира 120 - но обстановката вътре е грозна - това си е мое мнение , има различни вкусове , много хора го харесват.
Това е което се сещам , а оценките ги давам на база сватби на приятели във въпросните заведения , и малък стаж в ресторантъорството и организирането на събития
Успех с приготовленията Simple Smile)

# 2
  • Мнения: 3 453
благодаря.А какво мислите за хотел Империал?Новия им ресторант?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 100
bila sym na swatba v Ostrova - beshe super

# 4
  • Мнения: 235
Там не съм ходила никога и не мога да изкажа лично мнение , но от слухове , не съм чувала нещо отрицателно.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 804
Джия Бийч - отврат обаче разполагат с повечко места и по-ефтини куветри , ама като стане 12 те изритват независимо от милите уговорки в началото.

Септември месец сестра ми се жени там - Джия бийч.
Имам отлични (и много лични, освен това) впечатления.
Всичко беше организирано перфектно, от собственичката, след съгласуване с нас. За разлика от моята сватба преди 4 години, когато търчах като хамава и пак крайният резултат не беше по сърцето ми, този път без търчане всичко беше организирано на шест.
Церемонията в градината (подписването беше в градината на ресторанта), ритуалите преди и след подписване, диджея, самият ресторант и кухнята - всичко беше просто чудесно.
С много добри впечатления съм от ресторанта и хубавата сватба, която ни организираха, отделно, че седяхме колкото си искахме (към 2 окапахме и най-държеливите, седяхме на маса да пием и обсъждаме как е минало всичко, сервитьорите тихо прибираха без никой да ни направи забележка за каквото и да е).
http://img.photobucket.com/albums/v724/t_ruseva/forum/P9100100.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v724/t_ruseva/forum/P9100180.jpg
са снимките, които имам под ръка в момента, но мога да кача още доста в понеделник, за да потвърдя мнението си Simple Smile

# 6
  • Мнения: 213
През последната година присъствах на две сватби, и двете в ресторанта на хотел Империал. Останах с много добри впечатления - обстановката е приятна, менюто беше страхотно. Беше много весело Simple Smile. Двете сватби бяха в различни зали на ресторанта - втората зала ми хареса повече.

# 7
  • Мнения: 3 453
много ви благодаря :hug:snoye коя разбираш под втора по голямата ли?

# 8
  • Мнения: 213
Да, по-голямата.

# 9
  • в Низината
  • Мнения: 705
Аз ти препоръчвам ресторант - градина Марково в Марково - там беше нашата сватба. В ресторант Стадиона също е готино. Там беше сватбата на една моя приятелка. И двата ресторанта събират между 100 и 120 човека.

# 10
  • Мнения: 3 453
Определено ресторант стадиона ми харесваше,но вече го няма.А чак в Марково не бих си накарала гостите да отидат..при положение,че и двамата сме от Пловдив и има хубави ресторанти и тук.А и в Марково не ми хареса обстановката и кухнята.

# 11
  • Мнения: 9 074
Ох, много ми харесаха снимките от Джия бийч Blush
Къде се намира? Не го бях чувала дори...но изглежда красиво и приятно.

# 12
  • Мнения: 3 453
Бу,чувала съм че собственичката е водеща на програмата в джия бийч и много приказвала и отегчавала гостите,има ли нещо такова?Дай още снимки моля те Hug

# 13
  • Майничка
  • Мнения: 12 563
Само за протокола - "Резиденция Стария град" вече е руски ресторант "Петър І".

# 14
  • Мнения: 516
Ресторант "Стадиона" е много хубав за сватбено тържество, но май вече не съществува направили са го отпред на Т-маркет Sad - нашата сватба беше там
Лайпциг, Новотела, Джия Бийч- са супер за сватба Peace

Общи условия

Активация на акаунт