Помощ за едни снимки? Спешно!

  • 528
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 803
Знам, че темата не е за тук, но наистина ми трябва бързо помощ от хора,които разбират повече от мен.
Искам да намаля едни снимки (трябва да са до 100кб), но не знам каква програма да си дръпна.
Правя си CV в jobs.bg, намерих и обяви които ме устройват, обаче снимките, които имам на компа са прекалено големи.
Много благодаря за помощта  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 417
Фотошоп? newsm78

# 2
  • Мнения: 2 212
Дай мейл и мога да ти пратя една Simple Smile казва се Image Resizer и е точно за целта Simple Smile

# 3
  • Мнения: 803

С това хич не мога да боравя newsm78

# 4
  • на село
  • Мнения: 3 898
Защо не пробваш с Paint, мисля и с нея ще се получи.

# 5
  • Мнения: 803
Защо не пробваш с Paint, мисля и с нея ще се получи.

Пробвах, но само я развалих снимката Sad
На старият си комп имах подобна програма,но тя ми беше инсталирана. А старата машина отиде при брат ми, та сега наваксвам тепърва с подобни истории. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 6 992
Един съвет от мен - слагай паспортна снимка. Никога такава от купон, от парк, от заведение или такава, на каквато не се вижда добре лицето ти, снимана си отстрани или имаш нестандартна прическа. По-добре въобще не слагай, ако имаш само такива и не е изискана актуална снимка в обявата. Обикновено такива кандидати не се приемат сериозно.

# 7
  • Мнения: 505
пробвай тук... много лесно ще си намалиш всяка снимка... при това без да изтегляш и инсталираш нищо... УСПЕХ


тук он-лайн  намалявааш размера на снимката...

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 650
В Start, All Programs, Microsof offise imash Misrosoft office tools i vytre Picture manager. Tam na edit picture mu davash resize 

Общи условия

Активация на акаунт