Пак за 315-те дни :(

  • 353
  • 2
  •   1
Отговори
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 709
Мами, помагайте! На 22.08.2006 г. ми е издаден болничния за 135 дни. Родих на 18.09.2006 г. 135 дни ми изтичат на 03.01.2007 г. От 04.01.2007 г. би трябвало да получавам обезщетение докато бебка стане на 9 месеца. От службата ми сутринта ме изпратиха до банката за да си взема номера на сметката и да ходя да си подавам документите за обезщетение, а следобяд ми обясняват как не трябвало да подавам никакви документи защото при моя случай /заварен/ би трябвало да получавам 180 лева. Явно и те не са наясно, но какво да направя аз?
Имам ли право на обезщетение за бременност и раждане? Какво мога да направя в този случай? Някой знае ли какви документи се подават и дали в службата или в НОИ?
Предварително благодаря!  bouquet


# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
Имаш право. Обаче, това, което разбрах днес е, ча не бил готов софтуера и изобщо е една велика боза и парите ще се бавят. Но че имаш право на голямото обезщетение е сигурно Peace

# 2
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 709
И на мен ми обясниха, че проблема бил в софтуера, но бяха убедени, че нямам право, а аз съм убедена в обратното! Те ме посъветваха да изчакам, но колко да чакам и какво изобщо ще получа този месец?

Много ти благодаря за отговора! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт