Спешно търся ПЕНТАКСИМ

  • 825
  • 3
  •   1
Отговори
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Момичета спешно търся да закупя една доза Пентаксим. Praynig Praynig Нужна ми е най- късно до 22.01.Налага ми се да пътувам с дъщерями извън страната ,а до тогава трябва да и бъде поставена.не мога да отлагам защото имам закъпен билет.От доста време я търся и все ми обещават от тук от там и накрая нищо.Навсякъде миказват че до края на месеца ще я има но мен не ме устройва.Моля някой ако може да ми помогне с инфо от къде да си закупя или в краен случай да ми продаде неговата ще съм ви много благодарна.
p.p някой ще каже ами защо не съм си закупила и 3 дози ами истината е че и предният път едвам успяха да ми намерят и една доза

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 18:58 от Аурелия

# 1
  • Мнения: 359
Alex126, обади ли се в Търговска лига, те са вносителите?

Ама много ме е яд за тоя пентаксим  #Cussing out Зарибиха майките да я купуват ваксината, при все че от самото начало се знаеше, че няма да има внос...

Ние купихме Тетраксим, не мога да ти помогна /все пак ще се обадя на познат фармацефт, който да по-вътрешен човек. сега ще го питам и ако уреди , ще ти пиша на лични/

Говорих, утре ще им звъни, че сега е късно. Само че видях че си от Бургас, та незнам как ще стане ако намери ваксината вероятно утре ще иска да прати някой да я вземе от определено място  newsm78

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 18:36 от omnipresent

# 2
  • София
  • Мнения: 978
Наскоро зададох подобен въпрос тук, т.е. че търся Pentaxim, вчера се обадих в Търговска лига и ми казаха, че утре - 19.01 ще я имат в аптеката. Няма как да я намериш защото от началото на годината не е имало внос.
Извинявай и аз сега видях, че си от Бургас, май става сложно.
Другият варинт е да им се обадиш и да ползваш техен куриер на Търговска Лига имам предвид.

# 3
  • Мнения: 359
Аз бих им се обадила или писала на мейла...вдигни им лек скандал за това как е възможно да спрат доставката на ваксина, която трябва да се поставя точно през месец...да видищ как набързо ще ти пратят-в крайна сметка ти си клиент и си в правото си. Разбирам при покупката на първата да са те предупредили, че се очаква да се изчерпат ваксините и трябва да си ги вземеш и трите ...
ЕТО http://www.comleague.com/tl-rs-bg.htm Обади се на зеления им телефон!

Общи условия

Активация на акаунт