Парфюмът Дивайн на Орифлейм

  • 5 852
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 812
Момичета много искам да си взема парфюмът Дивайн на орифлейм,но искам да ви попитам дали е траен,защото знам че тези на Авон са много нетрайни  newsm78

# 1
  • Мнения: 2 726
Това беше първият парфюм на Орифлейм,който си харесах и си взех и според мен е  доста силен и траен. Peace

# 2
  • Мнения: 1 540
Траен е и е много хубав, ама е липсващ продукт от декември месец  Sad

# 3
  • Мнения: 812
Траен е и е много хубав, ама е липсващ продукт от декември месец  Sad

ТАКА ли ?  Ти откъде знаеш? А аз тамън се наканих да си ги взема  Crossing Arms

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
   Според мен пък въобще не е траен. А иначе ароматът е хубав!

# 5
  • Мнения: 1 432
страхотен ,невероятен,траен, абе прекрасен аромат...но според мен летен  Peace

# 6
  • Мнения: 812
   Според мен пък въобще не е траен. А иначе ароматът е хубав!
страхотен ,невероятен,траен, абе прекрасен аромат...но според мен летен  Peace

лошо  newsm78

# 7
  • Мнения: 9 095
хубав е парфюма, ама как по един си харесвате, аз като почна и всичките ги харесвам и немога да избера 3 дни Joy

# 8
  • Мнения: 1 540
Траен е и е много хубав, ама е липсващ продукт от декември месец  Sad

ТАКА ли ?  Ти откъде знаеш? А аз тамън се наканих да си ги взема  Crossing Arms

Една клиентка си го поръча декември месец още, беше на промоция, но се изчерпа бързо и не успях да го хвана в наличност, та сега ми е в чакаща поръчка. Първоначално щеше да го доставят на 15ти януари, но сега пише "липсващ продукт, няма информация"  Close

# 9
  • Мнения: 1 540
Дивайн е наистина хубав. Най-любим, обаче, от парфюмите на Орифлейм винаги е бил и ще бъде Сирийн  Peace

# 10
  • Мнения: 9 095
аз пък Екла от както излезе си го харесах и досега си ми е любим Crazy

# 11
А какво ще кажете за AIR, FIRE и ICE, които са на промоция сега? Аз си поръчах AIR.

От Орифлейм имам ELVIE и оранжевия от Aromacare, очарована съм и от двата аромата. Мога да кажа, че като цяло ароматите на Орифлейм много ми допадат.

# 12
  • Мнения: 1 540
А какво ще кажете за AIR, FIRE и ICE, които са на промоция сега? Аз си поръчах AIR.

От Орифлейм имам ELVIE и оранжевия от Aromacare, очарована съм и от двата аромата. Мога да кажа, че като цяло ароматите на Орифлейм много ми допадат.

AIR, FIRE и ICE  не са трайни. Иначе на миризма са ОК. Аз лично в момента имам ICE, но се пръскам честичко, за да има "ефект"  Wink

# 13
  • Мнения: 92
Много е хубав и е траен.

# 14
  • Мнения: 1 708
Ще дойде на 26.01 Peace

Общи условия

Активация на акаунт