Бонбони за отслабване

  • 1 989
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
Някой чувал ли е за тях:

На изложба в Париж българските бонбони за отслабване получиха сертификат в категория “Световна иновация”
На изложбата за продажба на хранителни продукти и напитки във френската столица Париж, българските бонбони за отслабване получиха сертификат в категория “Световна иновация”, съобщава "Гласът на Русия". Основният състав на бонбоните са заместители на захарта, зелен чай и билки. Бонбоните се задържат в стомашния тракт по-дълготрайно време, като човек чувства ситост съответно повече време. Притъпяването на чувството за глад, позволяващо да се пропусне закуската или обяда, способства за намаляване на теглото.http://www.focus-news.net/?id=n631823

# 1
  • Мнения: 207
Да, онзи ден случайно си ги купих от аптеката. Струват 1.60 лв. Дъвчащи бонбони Слимбо.  Съдържат  разтворими хранителни влакнини инулин и пектин ( фибри). Май наистина подтискат глада, ама трябва да изяждаш около 40 гр на ден за да има ефект.
Ако не се отслабва от тях, то поне със сигурност не се пълнее , както от другите бонбони Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 334
това ми се вижда и на мен интересно Peace.............ще ги потърся и аз за да пробвам.

# 3
  • Мнения: 2 147
Бинго newsm10,точно за мен ,ядещ си сладичко даге и слабееш Grinning
Тичам към аптеката Stuck Out Tongue Winking Eye

# 4
въпросче към Daisy: от коя аптека си ги взе, че явно е нещо ново и ще е тъпо да обикалям и аптекарките да ме гледат още по-тъпо Embarassed

# 5
  • Мнения: 62
Е-хе-хе супер - хем приятно, хем полезно

# 6
  • Мнения: 27 524
Хапче, бонбон, чай, прах, билка и каквото и да е за отслабване, освен режим, глад и движение все още не е измислено.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт